• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Čitam da su trayalke jako loše u blatu,e ak bi mi kojim slučajem naletio 445 dupljak sa starim gumama,koje da kupim?

Tino prvo kupi traktor,pa razmisljaj o gumama. Ti kao onaj cigo kad je nasao potkovicu i rekao:"Eh da mi je jos preostale tri i konj".
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Tino petlas,mitas,bkt,cultor su OK gume.
Trayal,kormoran,Sava po meni niskoristi za mješovite radove(asfalt,suma,Šljunak,meko blato)
 

TypeR

Član
Tu od
25 Velj 2013
Poruka
501
napisi cijene ak nije problem, kad sam kupovao cultor 6-16 razlika je bila par kuna u gumi.
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Kaj se ne vidi.....coplek zmontiral gumu, a zracnica mu ostala na suhom:biggrin:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Jucer bio kod bratica i pecemo odojak,i u blizini imt533,i vidim gume zadnje,ripna ko nova,pitam ga kad je kupio nove i gdje,veli on gume sam kupio 2006God za 900kn kom,pitam koja marka veli good year.
Nisam mogel vjerovat kako te gume izgledaju nakon 8 god,savrseno,ripna ko nova guma nigdje ni pukotine!
Imal je ponudu tryal 1100kn ili good year za 900kn,11.2/28.
Radi u sumi dosta i asfalta ima dosta,malo oranja i sjetva.
Nisam mogao slikat,bilo je dosta mracno.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako ste pekli odojka onda ste trebali kožicu močiti pivom , a kad se to radi dosta zna vid nastradati , em od dima , em od pive
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nije bilo alkohola,a gazda bratic nece pivu ni blizu odojku,ja bi al on neda.
Istina da je dima bilo,al dobro sam videl.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tu marku guma su dosta falil ako je proizvedena u Češkoj mislim da su u KŽ bile Malezijske jako loše .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Nisam uspio vidjet di je proizvedena,ali guma je zdrava i ima ripnu oko 5cm.
Kupil ju je preko neke firme,al isto tak preko firme trayal je bil skuplji.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Trajal ja više nikad ne bi kupil kak koristim traktore po blatu(naročito ove godine) za blato nisu a kod mene su najjeftinije .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Danas bio u gostima,i setali selom malo i kod jednog susjeda bio,i u razgovoru spomene zetora 4911 kaj ima i kako je kupio gume sve cetri nove.
Prednje je uzeo 7.50/16 trayal 8 platana unutarnja i vanjska 750kn u vg.
Zadnje cultor 12.4/28 1500kn vanjska i unutarnja kom.
Gume izgledaju mocno,veli da se preporodio u oranju i sumi.
Gume se super ciste od blata i ripna na zadnjim je stvarno velika.
Nabavio je avionske 16cola i montirat ce ih na prikolicu za drva,22platna.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Svega ima u reklamama. Tražim 6.00-16 za traktor a oko mene ima samo dvije vrste i to trayal sa one tri ripne skroz okolo i iste takve mitas i to u krugu 30-40 km okolo.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ovaj gospon je kupil u vg u nekom ducanu poljoprivrednog repro materijala,al ima i vulkal 6.50/16 petlas 8 platana za 550kn kom.
@Didivo ako imas ursusa c360 slobodno stavi 6.50/16,al bi mogel i 7.50 manje bude prednji kraj propadal a i bit ce zeru vislji napred.
 

Najnoviji postovi

Na vrh