• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,721
Ma staviti ću ja nekakove, ali eto zovem i tražim, a ovi oko mene imaju samo to što sam napisao. A da krenem autom od dućana do dućana zavoziti ću jednu.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ivo to se ne radi autom nego uzmes telefon pa zoves.
Nazovi vulkal pa pitaj,i svi ti budu tu negdje,osim ako netko ima akciju kakvu.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
Jucer bio kod bratica i pecemo odojak,i u blizini imt533,i vidim gume zadnje,ripna ko nova,pitam ga kad je kupio nove i gdje,veli on gume sam kupio 2006God za 900kn kom,pitam koja marka veli good year.
Nisam mogel vjerovat kako te gume izgledaju nakon 8 god,savrseno,ripna ko nova guma nigdje ni pukotine!
Imal je ponudu tryal 1100kn ili good year za 900kn,11.2/28.
Radi u sumi dosta i asfalta ima dosta,malo oranja i sjetva.
Nisam mogao slikat,bilo je dosta mracno.

Ja sam isto kupio Goodyear zadnje za 539 cini mi se 2004 ili 2005,nisam siguran. Placene su oko 400 eura ako se ne varam. Najvise su radile u sumi i transporti. Lanci na njima su bivali po 5-6 mjeseci bez skidanja. Prije mjesec,dva je otisao 539,a i gume sa njim. Ripni je bilo jos 80%,nigdje nisu ispucale,jednostavno kao nove,a 10 im godina. Traktor je radio oko 500-600 sati godisnje u prosjeku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Ko zna kakve budu od vlasnika koji je za njih dal 3 soma kuna komad?
Ove Yerke što skuplje tim bolje :icon_eyes:
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,820
Nisu gume sto su nekad bile!!!
Ja na rusu imo gume orginal do prije 4g.a rus je 75g.a ripna je bila nekih 2.5cmDjaba sto je ripna dobra kad se ona pocela raspadat oko felge!!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
E nisam nikad s njim u poslu nego feste i bertije...
Zivi dalje i siba samo sumu i sitno doma.
Preko jedne firme gradevinske je kupil,napisal sam ranije.
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,383
U to vrijeme kad sam ja uzimao Trayalke su bile oko 250 eura obje. Od tog vremena kod nas se Trayalke nazivaju Dotrajalke.
 

yama13

Dobro znana faca
Tu od
12 Sij 2012
Poruka
620
Pozdrav društvo, trenutno kupujem nove gume za traktor i imam dilemu između Taurus point 8 i Mitas! Koje bi vi preporučili, inače gume su 16.9-30!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,969
Taurus...pa kaj toga još uvijek ima?
Jako dobra guma.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Taurusa, point 8 navodno ima još uvijek za kupiti u sloveniji, kod nas nesam nigde čul da bi bilo Taurusa, ali definitivno moj glas ide za Taurus!
 

sasa0110

Član
Tu od
28 Pro 2014
Poruka
49
Dovezao danas četiri komada iz Slo... 16.9-34 ti kosta 645 €


Sent from my iPhone using Tapatalk

16.9-30 ti je 585 €


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh