• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,233
Vidim da se spominje mitas ac 85, imam ih i to su uzasne gume, imaju dobra svojstva, npr kod oranja, u na brijegu, ali prubusi im najmanji trn. Svake godine ih krpam 2 do 3 puta.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,688
Ja bi rekel 420-85-34...
Da, tak si i ja mislim. Gore sam krivo napisao a kasno sam skužio i nisam mogao više popravit.
Našao sam jednu navodno 16.9-34 kak veli čovjek a na njoj piše 420-70-34, i sad on mene uvjerava da je to isto.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Da, tak si i ja mislim. Gore sam krivo napisao a kasno sam skužio i nisam mogao više popravit.
Našao sam jednu navodno 16.9-34 kak veli čovjek a na njoj piše 420-70-34, i sad on mene uvjerava da je to isto.
Nemre bit ni pod razno isto 😆😆
 

Eniz826

Član
Tu od
6 Ožu 2018
Poruka
54
Pozdrav hocu da kupim gume 7.50 16
Imaju seha 60 eura, trayal 60 eura i cultor 75 eura po komadu, a nasao sam cultorove polovne ali su kao nove za 225 eura sve 4
Ako neko ima iskustvo sa sehom da mi kaze
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,837
Bjezi od toga,seha,traial smece, speedway oke,BKT beba,Aliance beba,Cultor beba
Frend se žali da ne može u krugu 150 km, od Sk, kupiti neku gumu 11,2-28 osim doTRAJAlke i MITAS! :unsure:
Našao DOM-Kž spedway i u Ka MRF!
Kakve su to MRF i gdje još pogledati?
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Kolika smije biti razlika u gumama na TV ako tko slučajno zna? Kupio sam dvije nove i sad su oko 2 cm više, a razlika u ripnama je samo 2 mm po visini.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Budu ljudi rekli da su me copernice zmiješale, makar dobra ideja, ili da prodam ove prve i kupim još dvije nove.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,550
Ak nećeš tak, postavi nove na prednji kraj. Em je tam teži a bolje je da prednji vleku neg da štopaju.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
Tako su i sad bili, baš budem tako napravil. Još budem točno izmjeril opseg , ali na vaservagu tako pokazuje. I na kraju sam kupio starmax , a plan je bio bkt. Baš me zanima kakve budu, makar koliko ga koristim sve budu dobre.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,334
@ZJ danas sam mjerio malo kotače i sad ispada da je opseg starih kotača veći za centimetar od novih mjereno u zraku. Na brzak sam mjerio ali ispada tako. Jedino zbog težine motora je vjerojatno bila razlika u visini kad sam ga mjerio.
 

Najnoviji postovi

Na vrh