• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske gume

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Gdje u Sloveniji? Imaju gdje rabljene?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Imaš ih više Oblak bartog lašić.
Zavisi koje želiš za rabljene neznam.
Ovi svi prebace preko granice k nama.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

cloos

Iskusan lik
Tu od
19 Sij 2021
Poruka
792
Poz. Ima gdje kakve jeftine gume za traktor 16,9 -28? Mozda naljevene, polovne ..?
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Pozdrav,imam tinaz prikolicu od 4 t,na njoj su gume 10-75-15.3 i danas je natovarim 4 tone zrna i ostavim je 3 sata u garazi pod teretom dok sam otiso po drugu i nju onda istovarim i krenem kad ona poce da skače,kad sam stao guma promjenila oblik ,sta sad da radim hocel se to vratit samo od sebe ili da idem vidjet reklamirat gume
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Ne moze se vozit jer skace ,kontam da je natovarim necim pa da probam provzat da vidim hocel nadoc
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Nije nista iskocilo,vizuelno guma dobro izgleda samo sto je "gazni" dio ulego malo i pocne skakat,2.5 bara provjerio sam
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Petlas,ja ne znam jel moguce da se ovo desilo,kaze mi covjek vratit ce se kao,ma da sumnjam ne znam n ija
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,137
Čuo sam od vulkanizera brdo reklamacija na Turske gume upravo se to dogodi.
Ja na mitasu nemam takvih problema puna prikolica mjesec dana ništa ne trese
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Sad ispade natovaren skrenem negdje na sok ili pivo traktor stoji i guma ode,***** ti gumu nema vise nista da se proizvodj dobro,kupis novo i ono ne valja
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,896
Točno tak, ako je guma nova i ako ti je dal neku garanciju, a i ako nije ti traži drugu.
A ovu nek on čuva na skladištu i čeka da se poravna.
 

Jagoda

Aktivni član
Tu od
10 Lip 2020
Poruka
226
Evo piso sam momku dje sam kupio prikolicu sreća pa su ljudi korektni i ljubazni,napiso mi je da ce sutra vidit i rijesit nesto,i on to samo uvozi pa ce vidit sta ce,znala mi je stara prikolica po mjesec dana stojat 6 kubika drva i sve uredu ovo ako vako bude da ne smjjem stat nidje onda nema dalje
 
Na vrh