• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Traktorske kose

niho

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
255
superior zahvata 175 cm. imam ih nekoliko u ponudi i cijena je oko 1800 KM (900 eura) bez kardana
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Kak se kreču cijene bočnih kosa za fergusona? I jel ju ima ko da mu netreba??
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Tino ja znam za jednu imt-u skoro ko nova treba jedan nosac zavarit cijena1200kn ili gramipovu u dobrom stanju za 800kn ako si zainteresiran mogu ti i neke slike poslat!!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Tino, ak kupuješ kosu, ne kupuj nikaj drugo osim Gramipove.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,157
Do početka sezone još stignem razmisliti o kosi,a pošto smo si sad kupili malčer nemam neku potrebu za kosom,eventualno za neke usluge :biggrin:
 

sosta

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
205
Kad se već spominje bočna kosa za ferguson, zna li netko tko je proizvođač kose koju kod mene zovu talijanka? Naime, kad su moji kupovali bočnu kosu za 533 prije nekih 30-ak godina, uz IMT-ovu kosu postojala je još jedna nekog talijanskog proizvođača koja je kudikamo bolja od IMT-ove kose, moji su se naravno zeznuli i kupili IMT-ovu koja je tada čak navodno bila i skuplja od talijanske.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Gribaldi&Salvia (GS), po čijoj licenci kose proizvodi Gramip Dubrava (GD).
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Prve Gramipove su imale talijanski greben sa oznakama GS takva je moja iz 77 godine .
 
Na vrh