• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,776
Znaci niko nema Fuxtec trimer?Neste mi bas pomogli,vec odmogli,ve neznam kaj napraviti.:icon_oak:
Imam ja tog Fuxteca, uzel sam ga ovo ljeto. Do sad sam potrošil svega 4-5 rezervara benzina i za te novce je ok.
Snage ima sasvim dosta i nije tak ni prebučan.


Poslano sa mog D6503 koristeći Tapatalk
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Iskra iz kauflanda nula bodova, vijci sto drze reduktor doslovno ispali i otkinuli navoj, stego sa plasticnim vezicama da ne ispada vijak i da ne izgubim garanciju, onda je vijak izglodo utor na cijevi i tad je zavrsio na servisu, makar sam dobio pare nazad, kosio sam s njim tako 2 godine. I jedna velika mana je prevelika plastika stitnika i stalno zapinje po zemlji.
Kawasakija je stari uzeo prije 11 god, th34 mislim 2,2 ks ni svjecica nije zamjenjena, jedino sam 10 glava za najlon zamjenio, izlize se ili pukne krilce sto drzi donji dio, tako da ga svakom preporucujem
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Iskra iz kauflanda nula bodova, vijci sto drze reduktor doslovno ispali i otkinuli navoj, stego sa plasticnim vezicama da ne ispada vijak i da ne izgubim garanciju, onda je vijak izglodo utor na cijevi i tad je zavrsio na servisu, makar sam dobio pare nazad, kosio sam s njim tako 2 godine. I jedna velika mana je prevelika plastika stitnika i stalno zapinje po zemlji.
Kawasakija je stari uzeo prije 11 god, th34 mislim 2,2 ks ni svjecica nije zamjenjena, jedino sam 10 glava za najlon zamjenio, izlize se ili pukne krilce sto drzi donji dio, tako da ga svakom preporucujem

Prve serije su uvijek kvalitetnije, da navuku kupce.
Onda poslje smanje kvalitetu.
Nemora biti ali večinom je tako sa tim kučnim alatima!
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,241
Zato jer nitko nikad nebu pogledal koliko su poderane karike na mjestima dodira, koje pri udarcu mogu pući i nekoga ozbiljno ozlijediti.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
..veča je vjerojatnost da ti izleti svječica , probije trup... desni bubreg i zabije se u pluča
 

karlo.m

Član
Tu od
7 Stu 2012
Poruka
244
Fuxtec...
Oni nek pljuju a ja ću ga pohvaliti. Imam ga već 3 godine i zasad radi bez problema, koristim ga pretežito za košnju trave, a trokraki nož ne stavljam gore jer ja nemam mjeru pa bi s njim išao piliti i 5cm a to nije za njega. Jedino sam mu malo povećao max. okretaje. Koristim mješavinu istu ko i za motorku i drugi trimer 1dcl na 5 litara.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,159
Trokraki nož nije za piljenje,već za šiblje i veću travu i s njim će raditi puno lakše nego sa flaksom,jedino neće zdrobit travu :(nod):
 

Tomislav523

Član
Tu od
30 Kol 2010
Poruka
596
Ja sam imao Alpinu F41, 1,5 KW, ne sjećam se koliko je bila teška. Osnovna razlika između nje i ovih sa ručkama (na rogove) je da sa leđnom uvijek moraš biti malo pognut i na rukama držati prednji dio sa glavom i ručke za komande (dosta umara). Dok ove sa rogovima i obavezno sa duplim ramenicama (su najbolje), što se tiče raspoređenosti tereta i upravljivosti. Može se lijepo namjestiti da u radu rukovaoc stoji uspravno (da kralješnica ne pati). Dok ova treća varijanta koja ima ručku za gas na osnovnoj dršci (nije baš zgodna), uvijek jedna ruka naprijed druga nazad.:8):

Ima kakav tutorijal za namjestiti naramenice??
VIdeo i sl...
Naime ja imam husky 143rii i nikako da si ga bas dobro namjestim ...da mi bude ugodno ...

A i glava flaksa mi je nekako upitna ..il je previse vodoravno(pa mi se trosi glava) ili previse kopa zemlju..nikakak oda je namjestim taman
 

Najnoviji postovi

Na vrh