• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Buba

Član
Tu od
29 Tra 2015
Poruka
43
Mislim da se ne prave vise masine koje ce trajati 20 godina.. Makiti je 5 godina sada, neka traje jos 5 kao druga, tj pomocna, i ja bih bio presretan!!
Walbro je ako se dobro sjecam i na mojoj ebh... treba provjeriti..

Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
To bi trebal biti motor kao na FS120. Znači 31CC, 1.3kW (1.8ks).
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Ok kolega hvala....izbor se suzio na stihl fs 160 ili husqvarna 232 r.
Ova husqvarna je u novijem stanju od stila.
Imam vremena do veceras da odlucim
 

Buba

Član
Tu od
29 Tra 2015
Poruka
43
Walbro je na makiti, upravo provjereno..
Evo i slika silka koji koristim i preporucujem..
e9051c143a7ca6e785d3771d5327a1be.jpg


Sent from my SM-G900F using Tapatalk
 

mrgud11

Novi član
Tu od
28 Tra 2017
Poruka
4
Pozdrav svima. U dvojbi sam koji trimer kupiti da li Makitu EM3400U ili Husqvarnu 525 RX. Makita, 3 godine garancije, dođe za gotovinu 1900 kuna ali su naramenice užasne pa bi trebalo uložiti i uzeti neke kvalitetnije.
Husqvarna je još sutra na akciji 2677 kuna i dvije godine garancije.
Kosilo bi se nekih 700 do 1000 kvadrata.
Makita me privlači zbog jeftinije cijene i garancije, ali je teža i trebaju druge naramenice, a i totalna mi je nepoznanica.
Husqvarnu opet svi hvale, pa molim ako može savjet eventualnih vlasnika prvenstveno Makite.
Hvala
 
Posljednje uređivanje:

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
59
Makita je vezana za švapski dolmar a Husqvarna za neke sjevernije krajeve pa si mislil na tu korelaciju = švabo i hladniji krajevi = Makita i Husqvarna:icon_mrgreen:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
O Husqvarni je već sve rečeno i ne treba tu previše dilemati.Raspitaj se za dijelove za Makitu.Ne poznajem ih dovoljno da bi znao reći nekaj točnije o njima.Ja sam sa Husqvarnom zadovoljan,najviše jer je lagana i snage ima dovoljno za ono što meni treba.
Pitanje je također, hoćeš li ti to kositi svaka 2 tjedna ili 2 put godišnje kad trava pređe visinu od metra.Ako je ovo drugo u pitanju, nijedan od ova dva nije pogodan, ali ako nećeš dozvoliti travi da ode na više od 15 cm, ja bi uzeo Husqvarnu.
 

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
59
Pa neznam baš ,ne vjerujem ti ,pristran si jer si rekao da koristiš samo Husqvarnu, gdje bi rangirao kineskinje,emtedeove ainhele i sl.tzv.strojčine od par konja za patstokuna
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Među kineske "low end" proizvode, tam gdje im je i mjesto :)

Na vrhu su Stihl i Husqvarna, ostalo je 2. liga.
 
Posljednje uređivanje:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ja se samo pitak kaj se voze u svim tim kontenjerima na relaciji šangaj - hamburg kad ništa kinesko ne valja i ntko ne koristi ništa kinseko .

misli se da su izmisli papir , ni guzicu si poslje sranja ne možeš obrisati bez kineskog izuma .
Znači prvo akd se probudiš a večina tj. metabolizam tak određuje da je na redu sranje .
Ruke bi nam bile posrane da nema kineskog izuma
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Sinoc sam isao po husqvarnu 232R,,,na oko izgleda u vrlo dobrom stanju..Pali vrlo lako prima gas e danas cemo vidjeti ako kisa stane kakva je u travi od 20cm
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
več sam jednom reko , rabljenog dvotaktaša mogu kupiti samo na jedan način .
dobar dan , skidamo auspuh ?, ako klip nije "zguljen" plačam koliko traži , ako ne dozvoli -hvala , doviđenja .
Naravno , to se ne odnosi za kupnju " po kili"
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Da 232, onaj 235 je prodan..Ostao je stihl fs 160 mozda i njega uzmem u zamjenu za drva.
Jesam li pogrijesio u vezi 232
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Nisi, ali je slabiji i bil je malo rjeđi proizvod.
 

husqvarna365

Aktivni član
Tu od
24 Sij 2013
Poruka
982
Oki hvala kolega..A za ovaj stihl fs 160 trazi 5m mijesanih drva..Trimer je isto u veoma dobrom stanju a nemogu nac nigdje na forumu da ga neko ima da mi kaze nesto vise o njemu..Mozda i njega uzmem
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,059
Podjedano je težak, ali je jači. I nema AV na ručkama.
Odluči sam.
 

Najnoviji postovi

Na vrh