• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,991
Imaš raznih...od,Makite, Metabo-a...Husqvarne, Stihla...ako imaš para za to.

Ovaj je Lidlov, i sviđa mi se kaj ima motor gore, pored baterija, kardan i kutni zglob...i 5g. garancije ;)
Naravno da ima nedostataka, ali za 100e (sam stroj) je jako dobra kupnja.
Komplet (trimer, 2x8Ah baterije i dupli punjač) košta me manje od Husqvarnine 5Ah baterije.
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,407
Morat ću ja početi kupovati redom te alate iz lidla 😂...

Bilo bi dobro kad bi uzeo aku trimer, pumpu, prskalicu i kosilicu..
 

Bahrija1979

Novi član
Tu od
20 Svi 2023
Poruka
17
Gdje to?

Evo ja upravo gledao 545 rxt i u hrvatskoj je jeftiniji skoro 100e...
Počeli Mađari dizati cijene polako.Jedanput mjesečno idem u šoping/Mađarsku.Jedino šta se u zadnje vrijeme isplati je cuga.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zadnjih par dana kosim baterijskim trimerom. Nije marka ali je solidan. Lakši je i tiši od motornog.
View attachment 61094

Koliko god sam ga u početku shvaćal kao igračku, oduševil me je učinkom i duljinom rada. Da imam 4kom 8Ah baterija, mogel bi kositi skoro bez prekida, ovak sa 2x4Ah i 2x8Ah ipak treba pauza.
koliko ima konja , koliko je promjer niti prije nego je cvikne , koliki je moment , koliki je omjer na prijenosu , kakvi je kardan , kakvi je balans težine , kolika je buka , koliko okretaja na glavi , da li ima tempomat ,kakvi je prihvat glave , koja debljina niti? video u radu ...rekla kazala ..kakva je to recenzija ?.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,225
Ti si stvarno pukel! :unsure:
ima 1 i kusur ks🤭
moment ovisi o travi - kak zamahne
balans težine ovisi o čašici🍷
glavu zakreće pri svakom zamahu
tempomat određuje žena:hahah:
u braku je pa mu je prihvat glave odličan;)
MUHA ne dozvoljava seks video u radu:mad:
..............
 

ROADRUNNER

Iskusan lik
Tu od
17 Stu 2013
Poruka
1,045
Zadnjih par dana kosim baterijskim trimerom. Nije marka ali je solidan. Lakši je i tiši od motornog.
View attachment 61094

Koliko god sam ga u početku shvaćal kao igračku, oduševil me je učinkom i duljinom rada. Da imam 4kom 8Ah baterija, mogel bi kositi skoro bez prekida, ovak sa 2x4Ah i 2x8Ah ipak treba pauza.
Koliko dugo mozes kositi sa jednim setom baterija?
 

Konjokradica

Član
Tu od
23 Tra 2023
Poruka
63
Na žalost, Husqvarna je srozala kvalitetu svojih proizvoda.
Ispada da je jedino još Stihl ostal kao vrhunski proizvod (koliko god si to nišam štel priznati).
Sthil ima vecinom manje spremnike goriva (0,33-0,5) dok husqvarna ima i vece od 1 l
Zasto mislite da su se srozali husqvarna proizvodi?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,634
moj radni kolega ima Hq 333R Mark 2, po specifikacijama je dosta (za moje standarde) slabašan ali u radu se to baš i ne primjeti, barem kad se radi o čistoj i ne prevelikoj travi ne srami se mog OM-a a dost je lakši i troši dosta manje, moda i do 30% u odnosu na OM. U velikoj travi se razlika primjeti ali to mi je i bila vodilja kad sam kupio trimer od 3,3 ks umjesto ovakvoga od 1,4.
Jedini kvar na Hq je bio što su se zgulio zubi na kardanu nakon nekih 14 mjeseci torture
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,241
Lakši je i tiši od motornog.
Tiši?
Jel to onaj kaj sa njim za alat dobiješ ključ za svječice sa križnim šerafcigerom?
 

Ninoslav80

Novi član
Tu od
30 Svi 2023
Poruka
10
Pozdrav svima. Treba mi mala pomoc, savet.
Stihl fs250 - 470 eura ili
Oleo Mac 741 - 370 eura.

Znam da se Oleo vodi kao klasa ispod, takodje stihl je laksi.
 
  • Wow
Reactions: H&S

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
jebi ga , naučili smo gledati cijenu u maloprodaji , a tamo nas šišaju kak se tko nastavi .
tu cijenu određuje x faktora , neki su toliko jaki da se ni ne trude stavljati priozvode na police ..a trgovci žanju , eto primjera u mađarskoj
 

Najnoviji postovi

Na vrh