• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Sad će uskoro i na milwaukee i makitu prijeći kad nas je sve na parkside nagovorio
Imam previše Parkside-a,... možda na Milwija, na Makitu sigurno ne bum :)

...jer maKITA zvuči isto ko husKVARna... 🤣 :hahah:
 
Posljednje uređivanje:

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,659
Napokon je kupljen novi trimer Stihl FS 461 C-M, (iako je favorit bil FS 261, radi cijene).
Dobil sam ponudu koju nisam mogel odbiti :)
Pfff..konzerva, nemoš reć ni limenka kad je plastični 😅
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Slažem se, zato moja stoji u kutiji, samo za slikanje ju izvadim da se vidi ta ljepota :ppozdrav:
Vidjeh ju jučer kod Blaževića...bila mi je preskupa...
...ali zato imam 'kvarnu :)
20240218_230054.jpg
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
699
Pozdrav ekipa,
Stihl fs460.. Glava se ne okreće, motor normalno radi. Pretpostavljam da je puklo nešto za prijenos?
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,933
Još samo da puž potraje bar za još jedno okapanje...
Danas mi vrag nije dao mira išao sam rastaviti i pogledati: kako stvarno izgleda taj puž, nak prošlogodišnjeg "mojeg školovanja" i njegove torture.
Čak sam u međuvremenu, još prošle godine, nabavio par jačih noževa, u namjerti da ih ugradim umjesto originalnih, slabašnih, "plehnatih"... O ovome tipkam:
IMG_20240222_134935.jpg
Rastavio sam ja getribicu na dva dijela, vidio sam da su se "niti, konci" od koje kakve otpadne špage i trave namotale oko osovine, sve do semeringa.
IMG_20240222_133928.jpg
IMG_20240222_133941.jpg

Moj zaključak, nakon pogleda "u nutra" je: taman koliko para toliko i muzike. Budem sretan i zadovoljan ako me izdura još ovu sezonu povremenih okopavanja po redovima oko trsja. Što je tu je, tih uloženih tridesetak EUR-a koliko sam "to" platio je za mene samo još jedno dobro i novo iskustvo, dobra škola, pa dokle bude vrtjelo - bude.
Zadržavam originalne noževe - motike, puno su težinski laganiji, a manje konstrukcijski grabe zemlju, tako da s tim kako je - "idemo dalje".
PS
U nutra je samo mast, a ja sam sad nafilao i malo ulja, pa što bude da bude.
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
849
Moja kopačica je krepala nakon pola sata rada sa slabašnim trimerom od 1 kW... :( Šipka se vrti, ali noževi ne. Poslat ću na reklamaciju pa kako bude.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,715
A i ovi njegovi noževi su mu preveliki, jel to mene moje oči varaju ili je taj pužni već dosta najebao. :oops:
 

Najnoviji postovi

Na vrh