• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,595
Imam ga, kupio 2 za OM-a pa mi jedan ostao, a naramenice ne znam kakve su na stihl, ove treba malo više vremena, meni barem, da ih uspijem pohvatati tko kud i kako ide, ali udobne su, iako one od OM-a su mi isto bile odlične i uopće se, al stvarno, nije pimjećivalo da ima 10 kg, ali ovaj je u rukama daleeeko lakši od onoga. Ovak na prvu imam jednu zamjerku vezano ručki, na onome se fiksirala ručka sa imbus vijcima a bio je jedan leptir sa kojim se potpuno odvajala ručka da se može staviti u auto dok na ovome svaki puta se otpušta ručka i okreće/preklapa u transportni položaj. BTW kupio sam i scarlet...za svaki slučaj 😁
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
Za ove više-manje.
Pila može napraviti zeznuti udarac.
 

LukicM.

Novi član
Tu od
28 Tra 2023
Poruka
9
Zamolio bih za savet,
oslabela mi opruga na T45X glavi.
Ne znam koliko smem da je istezem da je ne upropastim?
Mozete li mi reci sta je alternativa koju oprugu da jurim i od cega odgovara?
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,595
@ZJ znam, zezam se...mislim da ju vjerojatno niti neću koristiti ali evo...nek je tu :)

@LukicM. mislim da bi trebalo biti za kupiti kod ovlaštenog servisera opruga za glavu, nisam siguran ali probaj provjeriti
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,595
Je, ali jedna dobra stvar je daako imaš neki od ovih uređaja paše baterija pa ga možeš uzeti bez. Ja sam uzeo ovu brusilicu i koštalo me 15 eura više


6dbad219-493f-4f09-8a1e-5c34dd3fe206.jpeg
 
  • Like
Reactions: ZJ

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
Zamolio bih za savet,
oslabela mi opruga na T45X glavi.
Ne znam koliko smem da je istezem da je ne upropastim?
Mozete li mi reci sta je alternativa koju oprugu da jurim i od cega odgovara?
Rastegni ju, ak nije pukla. Ak je pukla, mijenjaj.
 

LukicM.

Novi član
Tu od
28 Tra 2023
Poruka
9
Danas sam bio kod ovl.servisera-trgovca, odgovor je da kupim drugu glavu, nemaju oprugu kao deo. Ili da kupim istu 38E ili neku koju prodaju (nisam siguran, nisam je video ali mislim da je Tecomec) za 12E.

Nije mi pukla opruga istegao sam je koliko sam mogao tj. koliko me strah da je ne sjb., e sada sutra cu da vidim kako se bude ponasala.

Od cega moze da odgovara ili kakvu oprugu da trazim, mora da odgovara od necega?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,672
A kaj ti se događa?
Zakaj misliš da jeoslabila? Koristim T45 već 20g. i nikad nisam primijetil da bi taj feder oslabil.
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Vjerovatno mu izbacuje flaks sam ako je opruga slaba a nevirujem da je "oslabila" nego da se plastika ispod opruge pohabala pa ima više "lufta".Probaj jedan kkraj opruge omotat izoliir trakom malo da dobiješ na debljini.
 
  • Like
Reactions: ZJ

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,756
Kolege to su gluposti oko federa / opruge na glavi. Ajde, nek forumaš postavi slike sastavnih dijelova te problematične glave, da ne "mlatimo praznu slamu".
Neka poslika" graničnike" koji se preskaču radi odmotavanja flaxa dok lupka glavom po tlu, pa vodilice za flax i sve te detalje. Hajde lijepo molim, onda budemo ponovili gradivo 🙂🙃😈🥂
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,554
Ništa bez ovlaštenog servisa , dobro da nije išao u ovlašteni servis na mu špag namotaju, da dobro treba prije potrošiti prvo pu jenje. E jebi ga sad je šušta riknula pa teba u ovlašteni servis da se šušta namesti i tek potom u ovlašteni servis da namotaju špag. Onda se pojavi slijedeći problem da fali jedna šajba spod šušte i opet trk u ovlašteni servis po šajbu, i nađu mu šajbu OK. Ali sad tu šajbu rabi montirat (ali kako?) , a nič moran opet u ovlašteni servis. Tako sa samo ovlašteni servis ima dela samo sa glavom trimera. Ča će tek biti kad počnu problemi sa motorom?:LOL::unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh