• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
prihvaćam opomenu..

ne znam ništa o oleo mac ..ne piše se previše o njima pa me to odvraća..hvala
 

imbro

Član
Tu od
1 Srp 2010
Poruka
448
Imam Spartu 440 t oko dvije godine , nisam još imao problema. Kosim vinograd i pola jutra vočnjaka ( aronije) i sve štima.Malo je teži stroj za nosit, ali napravi sve . Što se tiče vibracija , mislim da te to ne bi trebalo zbunjivat , nije ništa strašno , pogotovo ako nemaš puno za kosit.
 

Kerberos

Novi član
Tu od
5 Srp 2017
Poruka
3
Itko koristio ove Fuxtece? Kakvi su?
Sa jedne strane imaju snazan motor a sa druge dosta jeftini sto malo odvraca?
 

viper50

Član
Tu od
21 Tra 2013
Poruka
186
po mome skromnom mišljenu svakako uzmite neku kvalitetniju marku.ako ništa radi lakše nabave dijelova.ako vam nije hitno čekajte proljeće..husqarna ima akcije u svibnju na trimere.budu jeftiniji i preko 20% .vjerujem da isto vrijedi i za oleo mac
 
Posljednje uređivanje:

bitćebolje

Dobro znana faca
Tu od
13 Sij 2016
Poruka
742
Kupite si najmanji , najslabiji profesionalni model trimera, motorne pile i dr. od Husqvarne ili Stihla i mirni ste cijeli život........nemorate puno filozofirati i vjerujte da je to u početku najskuplja a na kraju najjeftinija varijanta.....:icon_hang::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
 

mbukal

Član
Tu od
8 Tra 2017
Poruka
59
Neka kupi neko pa neka nama ostalim javi razultate :D

a ne, jok, tko kupi tu zvijek od 6,2 konja za 590 kuma i dobi još hrpu dodatne oprema gratis taj bu mudro šutjel o dobroj investiciji,si čul za ljudski jal, e viš u ovakvom slučaju korisnici/kupci ovakvih makina svoja iskustva skrivaju ko kača noge/djevica umočnicu,moj susjed je u 5 godina kupil sa faceboka 3 komada i opet ima namjeru kupiti 4. komad za jesen/iduću godinu,dakle za 6,5 godina bude bilo 4 komada i on super zadovoljan :icon_weed: :wink:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Kupite si najmanji , najslabiji profesionalni model trimera, motorne pile i dr. od Husqvarne ili Stihla i mirni ste cijeli život........nemorate puno filozofirati i vjerujte da je to u početku najskuplja a na kraju najjeftinija varijanta.....:icon_hang::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen::icon_mrgreen:
Ja se ne bi složio sa tim, probao sam takav stihl i bacio bih ga u jamu rađe nego raditi, brža bi bila ručna kosa u većoj travi.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
u neku ruku je u pravu , problem je kaj mi radimo trimerom tamo gdje malčer natjera mašinu da baci crni dim ko da biramo novog papu
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,666
U prijevodu "lanci". Ne veljaju jer nemaju oštrice, jedan kadinač je ovako drugi kontra, znači oni kadinač koji je u položaju prema travi pod 90 stupnjeva (nešto odreže), dok oni slijedeći je u 0 stupnjeva prema travi (i tajsti ne odreže nič), i još ako je trava veća i svakakvi korov (samo se zamataju oko njega).
 

Najnoviji postovi

Na vrh