• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

nesa07

Član
Tu od
6 Lip 2012
Poruka
67
Neša, ne to. To su gumirane ručke. Rekoh, AV je ono kaj tvoja slika skriva: vezu ovog "vrata" i pogonske cijevi. Tam upravo pokazuje strelica, samo treba pogledati malo naprijed.

Mislio si ovde, rekoh, da mozda nema amortizere i na samim ruckama, mada stvarno i ovako ne osecam vibracije.

Ne znam zasto ne mogu da upload-am sliku na forumu.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Prvo sam otvorio tvoj link u novoj kartici. Kliknuo na "share" i kopirao sadržaj
Hotlink for forums. Pojavilo se ovo.



Pokušaj još jednom, mora ići.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Bacite oko na nove oleo mac modele. BC 430 ili 755 master. Vise od toga nikome ne treba a po cijeni daleko bolji od husqvarne ili stihla. Provjerio svoh 755 mastera u najtezim uvjetima u radu cirkularom i nozem i nije nikad razocarao.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
 

Dobrica

Član
Tu od
14 Pro 2015
Poruka
79
Oleo-mac je po mom mišljenju best-buy trenutno. Kvaliteta ista kao i stihl i husqvarna a povoljniji. Jedino mi se ne sviđa glava jer se jako teško otvara kad treba namotati flaks jer je jako tvrda plastika, ali traje kao u husqvarnina i po meni su stihl i husqvarna jedino tu prednosti, ostalo je sve samo stvar marketinga
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Koliko je meni poznato Emac koji je nositelj brenda i proizvodi gro toga nije u nicijem vlasnistvu sto se velikih igraca tice.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
 

krto

Novi član
Tu od
5 Kol 2018
Poruka
8
jeli stvarno dobar, prvi izbor mi je oleo mac 755 master. Dvoumio sam se izmedju njega i huskya 545 rx, ipak na kraju na oleo mac sam se bazirao.
Vidim da u mom području komunalni redari i ophodnja cesta koriste efco ( ista firma ), tako da znaju oni sto valja .

:drink::drink:
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
Ja prezadovoljan masterom. Tezak je oko 10 kila tak da je rangu sa 545 ili 555 rxt od husqvarne ali i 3-3.5 000 jeftiniji. Ima dobar av sistem tak da se vibracije ne osjete. Ja ga s popustom dobio zanekih 4 700 kn. Par kuna vise manje.

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
 

tihi05

Član
Tu od
31 Srp 2012
Poruka
475
evo samo da se pohvalim upravo sam kupio husqarnu 143 R-II ... čitajući tuđa iskustva odlučio sam se za nju.. vlastito ću napisati ovdje dok malo pokosim sa njom. uglavnom na prvu djeluje obečavajuće. platio ju sa popustom 20% 3915 kn odmah kupio flaks 2.75mm ulje za mješavinu i mast sa mazalicom.
 

krto

Novi član
Tu od
5 Kol 2018
Poruka
8
Uzeo si odlican čistač. Sredinom 6.mjesca, susjed koji ima isto huskya 143r-ii, i ja ( famozni demon trenutno imam, u kupnji oleo maca ili sada mi napunio glavu prodavač sa echo ), kosili smo travu u masliniku cca 30x120 odnosno 3600 kvadrata ), trava je bila na pojedinim mjestima i preko metar ipo visine ( doslovno do prsiju ) i uz sve to jako gusta, gotovo na cijeloj povrsini ( kao dzungla je izgledalo). Uzeo je svak polovicu , i on me rasturio sa husqvarnom, osavio me jedno 30 metara, iako je i taj famozni demon za tu cijenu dobar stroj. Kosio sam i ja poslije na drugoj parceli sa 143r-ii , da probam i sve pohvale za stroj. Uz sve to kosili smo sa flaksom debljine 3mm od oregona duoline okrugli. Sa nožem bi to išlo još lakše.

Jel tko ima iskustva sa echo trimerima mozda, citam da ih u svijetu dosta ljudi korisit, jbg japanac je to.
:cool2::icon_kidra::icon_e_biggrin::(rofl):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tihi05

Član
Tu od
31 Srp 2012
Poruka
475
evo čas posla komad pod travom gdje sam prije tjedan dana probao šogorov stihl čini mi se fs 100 da je oznaka 1.2 ks ... nebitno ... bitno da se ova husqarna pokazala kao jak ozbiljan stroj .. nema zastajanja i tamo gdje se ovaj od 1.2 ks totalno mučio jer je kod zemlje ona nekakva gusta ko tepih travurina ovaj sa 2.0 ks to sve skida i dere bez imalo problema. to mi je trebalo , a za oko cvijeća i vočki imamo malu stihlovku (onu povijenu) ... jedino kaj se primjeti da se sa ovom na grubo kosi dakle ne toliko pedantno kao sa malom ili je to sad na početku dok se ne priučim na duljinu itd.. uglavnom kao što sam i čitao ...TO JE TO :)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,298
Imam ja ECHO leđni čistač star preko 30 godina sa rezervoarom iznad motora, nepoderiva zvijer. Mana mu je samo da voli popiti malo više benzina. Prošle godine mu je prvi put mijenjana sajla.
Uz to imam i Kawasaki leđni čistač TH 48, star oko 20 godina, mogu reći da je isto nepoderiv.
 

meki

Aktivni član
Tu od
31 Sij 2017
Poruka
155
evo samo da se pohvalim upravo sam kupio husqarnu 143 R-II ... čitajući tuđa iskustva odlučio sam se za nju.. vlastito ću napisati ovdje dok malo pokosim sa njom. uglavnom na prvu djeluje obečavajuće. platio ju sa popustom 20% 3915 kn odmah kupio flaks 2.75mm ulje za mješavinu i mast sa mazalicom.
Cestitam na prinovi [emoji41] izmedju ostalog imam i taj cistac i mogu ga samo hvaliti [emoji847]

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
evo samo da se pohvalim upravo sam kupio husqarnu 143 R-II ... čitajući tuđa iskustva odlučio sam se za nju.. vlastito ću napisati ovdje dok malo pokosim sa njom. uglavnom na prvu djeluje obečavajuće. platio ju sa popustom 20% 3915 kn odmah kupio flaks 2.75mm ulje za mješavinu i mast sa mazalicom.

Ako nije tajna gdje si uspio dobiti 20 % popusta, može i PM.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,688
Bit će da je Trgo Agencija.
Izražen je popust od 10%, a piše da 143-jke više nema.
 
Posljednje uređivanje:

tihi05

Član
Tu od
31 Srp 2012
Poruka
475
zadnju sam jučer ja kupio .. :) no biti će ih opet ne brini se :) možda i povoljnijih ne vjerujem da če poskupjeti !
 

Majok

Član
Tu od
4 Svi 2018
Poruka
571
Tajo pajo ti tarupi su ti dobra stvar.Ja sam ga imao dosta godina za oko cvijeća i gredica.I onda sam ga posudio nekome i taj netko ga je magično uspio zagubiti.Mislim si kupiti drugi sada jer mi treba očajno
Dajc daj nas nemoj ebat
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh