• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

Ante2

Aktivni član
Tu od
12 Tra 2012
Poruka
172
S kojim flaksom inace kosite? Ja se drzim hasqvarna whispers 2.7 zuti te sam probao 2.0 za manju travu za kosenje skroz do zemlje se pokazalo dobro dok za gusce i deblje je 2.7 dobar al sve je to sporo ako usporedujemo sa nozem.

Ja mislim osim Echo trimera sve ostalo je iz NR Kine.
I za svačiji džep i potrebe.
Echo je super japanac dok i solo trimeri su dobri i nisu skupi, steta sto vise nema jonsered trimera za kupit.
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,192
Za vrijeme korone niti ne narucujem dakle od prosinca...prije toga sam jednom ivratili mi pare...😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,619
Meni stiže sve normalno i s Aliexa i s Banggooda i s Ebaya.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ja derem Stihl okrugli 2.7mm i ne mijenjam nista!Kad sma kupio Oregon glavu dosao je neki njihov uz nju,onako smedjakste boje,ma ja sam njega potrosio kao da je gumica djecija za skolu!Za ovu sezonu sam uzeo kotur tog crvenog od 208 metara,valjda ce biti dovoljno...sala mala,bice mozda i za dvije sezone,tri,posto mi je primarni alat cvrsti oregon dvokraki noz,al nek stoji nw moze propasti
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,983
Jedini flaks koji mi baš nikad nije pukao je bio neke marke first i imao je kroz centar flaksa provučenu nekakvu pletenu špagu,ali više ga ne nađem za kupiti,ima oregon nešto slično,ali je puno skuplji
 

DeutzFahr69

Aktivni član
Tu od
4 Svi 2017
Poruka
154
Ja baš danas kupil neki francuski flaks, veli mi prodavač da taj ne puca samo tak, sutra bum baš videl kaj bu moja raketa rekla. View attachment 25061

Koji je to model, jacina i cijena, mislim uzet takvo sto za poslove u vinogradu, problem mi je sa velikom jer je teska i siroka a uski redovi
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Ekipa, imam mtd trimer 1043 avs I danas mi se zapetlja u neku plastičnu nit i od onda glava škripi, a škripi kao kad se zapetlja busen trave. Skinuo sam glavu ali nema ničega. Ne znam da se nije nešto potrošilo unutra.
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Ako je trava visoka i gusta nema tog flaxa da na nam valja.
sad se ova može kositi sa bilo kojim flaxom ali za 15 dana trokraki nož i lagano.
 

Najnoviji postovi

Na vrh