• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Svaki alat ima svoju namjenu!Sad sto neko melje travu od metra silkom i kaze da je silk najbolji to je druga stvar😃A sto ubi trimer to nikom nista!!
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
naravno i onda na forumu pišemo kako su neki trimeri bolji od dugih mislim na istu klasu i snagu
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Ma joj isto kao i motorke,pisao sam tamo....kupi ms170 ili 180 i kaze sila,mraka,nema joj ravne i uslika je pored panja od metar.....isto tako fs 50 ili 55 i onda ga dere po citav dan,a fino pise namjenjen za manje povrsine trave...da me ne shvate pogresno ovi iznad😃Imao sam prilike raditi sa tim malim trimerom,za sve drugo osim svjeze friske trave i ubiti malo ivice oko kuce,je patnja raditi s njim,a i za njega patnja!!!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Tako je , za svaku namjenu postoji drugi tip kosilice, npr ja na poslu imam 3 kawasakia leđna, i to je jedino za velke površine i veliko granje, kod nas dečki kad kose sa jednom znaju potrošiti 10-15litara goriva za 8sati.
Ali nikad ništa da se pokvari na njoj, dok imamo traktor od Husqvarne stalno neki kvarovi.
A za doma je ok neki manji trimer za 500 eura skojim ne radiš svaki dan. Stim da imaš za kositi samo oko kuće malo a ne 10 sati ne gasit kosilicu.
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Postoje proračuni koji stroj za šta je namjenjen i takav se i kupuje za tu namjenu.
Posjedujem čistač od 2,2 ks 52 ccm ali i on sa flaxom u gustoj i visokoj travi zna štekati.
sa sitne radove koristim homellite 25 ccm i sada da pišem hvalospjeve kako mali trimer ima snage a veliki nema.
i da se vadim nevalja flax ili gorivo sve je u proračunu i namjeni korištenja.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Topla preporuka za ovog proizvodjaca!Nozevi,glave,najlon,sve....Danss sam kupio jos jedan ovaj od 305mm da ga probam dovesti na rupu 25.4mm za Villager,posto je rupa 20mm za stihl!Kao ove velike prave samo sa tom rupom!A razlika u cijeni Stihl 35e,a tecomec 10e....A sa 25.4mm samo oni kraci imaju,cini mi se 250mm...
 

Prilozi

  • IMG_20200420_140303.jpg
    IMG_20200420_140303.jpg
    64 KB · Pregleda: 22

dady

Član
Tu od
22 Sij 2015
Poruka
141
Pozdrav da li mi netko može reći kakvi su einhell, fieldman ili bavaria trimeri triba mi trimer za dvorište i 15 maslina a za to mi se ne daje velika lova da kupujem husky, stihl...
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Villager svi hvale!Kazu da je za klasu bolji od konkurencije,a ne odskace ni cijenom mnogo od izvornih Kineza,mislim onih najjeftinijih!Ako imas gdje kupiti Sonic ST 52,on je oko 130e,mislim da ce ti zavrsiti sve poslove,pa cak i vise!U sustini su svi Kinezi😃E sad imas i ove od 70e sa svim i svacim u kompletu....ako su i priblizno uradjeni kao Sonic i to moze pomoci,mnogo...Mislim ja da je to sve isto!!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Svakako je bolje od ove kaj sam ja kupil u konzumu prije 3godine,nije ona loša ali plastika je oštra ko nož, istina 800 kuna je koštala na akciji.
Ali ali nebi ju nikome prepuručil, ima ona i pinu, ali jadna je izvedba svega, meni doma stoji za nedaj Bože da mi Sthil rikne. IMG_20200421_150605.jpg IMG_20200421_150627.jpg
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Sve razumijem,ali meni generalno bodu oci bobasticni oglasi Kao novo,savrseno stanje,i nije pptrosio 10 rezervara,a mijenjao glavu i prenos....ne kazem mozda je kao nov ali ja generalno od toga odustajem i ne gledam!A Oleo mac znam sta je imam jednu malu vragolanku njihove marke 😉
 

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Kupi kineza sa opremom za cca 500kn, da traje 3 sezone isplatija se, ili još bolje čekaj da u lidla bude akcija onih florabest trimera samo gas! :ppozdrav:
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
danas od tolike ponude trimera ili birao marku ili uzeo prvu na koju naiđeš isto ti dođe
 

Gorki

Član
Tu od
7 Lip 2019
Poruka
78
Ja dobio polovan Homelite Ryobi 2020 popravio ga i sad radi, nije ni to po meni loša marka trimera a cijenom su prihvatljivi
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
719
Znate li ako stihl proizvodi noževe sa rupom 25,4.
Bio sam u trgovini stihl i htio sam kupiti dvokraki nož sa savinutim krajevima, kao za usitnjavanje.
I govori.mi trgovac da ih ima samo sa malom rupom, ne da štima i na.Husqvarnu.
 

scarlet

Aktivni član
Tu od
11 Lis 2018
Poruka
221
Stihl sa tom rupom pravi nozeve ali za slabije modele!Mislim da je od fs 350 pa na gore svaki alat rupa od 20mm...Taj malc noz ima samo verzija sa 20mm rupom za stihl,ali zato Oregon pravi nozeve sa 25.4mm i dobijes uz njega sajbu za 20mm😉,a taj noz kosta 7.5 e dok Sthilov 35e....pa ko je lud tu sad....Ako nemas Oregon gdje kupiti,a hoses taj malc noz Stihlov kupis i prosiris rupu...ja sam neki dan to uradio na trokrakom nozu od 35cm da imam veliki noz za Villager trimer,jer uz njega je dosao mali trokraki....Ako si me shvatio😃
Vrati se par poztova unazad ima na mokoj alici taj oregon noz,vise komada,i da ti kazem rijetko kad nwsto drugo koristim osim njega......kosi visoku travu,krci kupinu ko slamu,lomi mladice do 3-4 cm......bas je svestrana alatka i ja sam prosto odusevljen sa ucinkom
 

Najnoviji postovi

Na vrh