• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Dečki ak je to tak moja sveča si nemre prištiti flaksanje na baterije..do svečnjaka bi samo flaksal.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
Možda ako nekog zanima, pokupljeno s foruma.hr - stihl iz italije, 23€ dostava (mislim da je tolko bila za FS120R ili 235R), veli ekipa da bi garancija od 12 mj trebala vrijediti i u HR (u ovlaštenim servisima):
Ovo mi se čini kao moguća prevara....

Jel možda naručivao netko od ekipe s foruma.hr s ove stranice ?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,778
Nije prijevara, bila je neka akcija.
 
Posljednje uređivanje:

Tonch

Član
Tu od
26 Tra 2016
Poruka
30
Ovo mi se čini kao moguća prevara....

Jel možda naručivao netko od ekipe s foruma.hr s ove stranice ?
Naručivali su, imaju tu neku akciju (Stihl na razini Izalije ak se ne varam) na trimere sa ovom ravnom ručkom (ne bicikl) a i ovaj leđni je dosta jeftiniji... Provjeri na forum.hr...
 

spawn

Član
Tu od
24 Tra 2022
Poruka
35
Ima li ko Kawsaki TJ 53E po mogucstvu Blue Bird izvedbu, treba mi mala pomoc da mi se nesto slika samo da pogledam cemu sluzi ?
 

danpoz

Član
Tu od
4 Pro 2019
Poruka
38
Ima li ko Kawsaki TJ 53E po mogucstvu Blue Bird izvedbu, treba mi mala pomoc da mi se nesto slika samo da pogledam cemu sluzi ?
ja imam ramda izvedbu, ak mogu pomoć pitaj.
 

aag14v

Dobro znana faca
Tu od
4 Kol 2011
Poruka
699
'bem ti Husqvarnu...
Danas se samo ugasila i ne da se više vužgati...
Koliko god mi je 335Rx draga, novi trimer definitivno bude Stihl...
Shvatio sam to odavno. Moj savjet je isto Stihl nakon 545RX sam uzeo FS461c i onda mi je bilo žao pa sam otišao i kupio opet i novu 545RX....

Dobar je 545RX ali 461c je klasa iznad. Iako po zvuku Husqarna ima žešći gas nakon što se pravilno podesi, FS461 je m-tronic pa se podešava sam...

Ako se uzima stihl moj savjet je 461c, ista težina kao 361c ali je puno jači....
 

Najnoviji postovi

Na vrh