• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tudum

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
Da ne umre tema, današnje stanje u mojem vinogradu...nekak je rano počel zorit, nekakvih 20-ak dana mi se čini ranije... IMG_20220824_135527.jpg IMG_20220824_135456.jpg
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,540
nije baš tak, ja ga berem zadnje dvije godine po 650 kg grožđa, i jedva napravim po 250 litri vina...
rušim stare stereotipe o dodavanju vode, i namjerno ga radim čistog, ne kipim ga na tropu, i dodam mu 6-8 teglica meda prije nego zakipi...
ni gljive, ni sumpor, a kasnije bogme ni vinobran... :oops:
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,341
Tak je,bez kemije se to dela. Prešati nakon 24 sata,jer odma nejde. Kad stane vrenje odma pretočiti. Sumpor bi trebal,inače oksidira na zraku pa nije neka boja
 

Najnoviji postovi

Na vrh