• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 400

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Ma tako i ja mislim da će kod nas biti, ako ikada dođe vrijeme za moranje. Za sada je još pločica iz YU vremena na njemu i super izgleda. :icon_fU:
 
Tu od
27 Sij 2014
Poruka
395
Kod mene ni jedan traktor nije registrovan, a vozaju se po gradu, niko nista. Jedino ako nekad udjemo u Eu, al do tad moze ovako.
 

zverinicatv

Član
Tu od
30 Tra 2011
Poruka
42
Pozdrav,
kupio farove LED cijena 60 € kom stavim na forum iduče dane.
Baš su fini i sijaju ko luna .
Oko tehničkg nema problema samo da siju i je sve po propisima.

Se čitamo.
Grofe javi se dali si još živ i zdrav..
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Super i mene zanima kakvo je to razsvjetlenje za 60 eur po komadu,jer i u slo se ne preseravamo sa tim parama po komadu na lampu.
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Duže nego obične,:icon_winkle:
Evo još zadnje, ima da bude ko božićne drvce.:icon_biggrin:
7 ili 10€ oba (BiH) nisam 100% sigura koliko sam dao.:icon_hang:
21936531.jpg
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
U Doboju, ima to na svakom (ćošku) u BiH.:icon_rolleyes:
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Laganica, lopata pod ruku, Nikšićko u ruku.:drink::icon_razz:
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Danas sam tetku vadio krompir i izorao njivu pa evo koja slika htio sam i snimit ali me nije imao ko snimit pa ce biti snimak kad budem orao moju njivu:icon_keel:
imag0339.jpg

imag0341.jpg

imag0343.jpg

imag0347.jpg

imag0349.jpg
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Slomio je drugu brazdu‚zapeo za kamen kad je oro
Sve zavisi od zemlje,negde moze i trobrani plug da vuce a negde nemoze ni sa jednobraznim da ore
plug uzima svako prema svojoj zemlji
 

Darko123

Član
Tu od
7 Lis 2013
Poruka
380
Slomljena mi je druga brazda a i pretesko mu je sa dvije ovako sa jednom ide odlicno:icon_thumright:
 

Najnoviji postovi

Na vrh