• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TX75

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Taj traktor se naradio jako puno znam da je po cijele dane i do kasno u noć Tx-ov stari brao kukuruz sa njime.Ali traktor je još uvjek u odličnom stanju
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
naravno da je ih bilo sa prednjom vucom..ma to je pila...barem je puno bolji od 577...hehe :) :) jel tako marko?!? haha

tako je,,al nećemo sada o tome ;) :D
bilo ih je i s prednjom vučom naravno... ovakav je meni dobar 8)

zvona kaže:
Taj traktor se naradio jako puno znam da je po cijele dane i do kasno u noć Tx-ov stari brao kukuruz sa njime.Ali traktor je još uvjek u odličnom stanju

..stvarno je prije radio dan i noć..još se sjećam kada je išao na krndiju brat,taj dan ga više nisam vidio, ali i dada sam kaže da su mu to bili najbolji dani,,na tablu te pošalju i deri,,,sada više neradi kao prije odkada je JD stigao...
 
B

Bobo

Guest
Hehehe, a mislio si da cu jedan zgodan dataljcic presutjeti?

Obrisan neispravan link.

Kako mi se cini da je to IMT 51xx jer ima radno svijetlo visoko postavljeno. Slicnu kabinu ima i 577, ali sumnjam da je to taj traktor ;)


Sve u svemu, dobar stroj...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Bobo kaže:
Hehehe, a mislio si da cu jedan zgodan dataljcic presutjeti?

...

Kako mi se cini da je to IMT 51xx jer ima radno svijetlo visoko postavljeno. Slicnu kabinu ima i 577, ali sumnjam da je to taj traktor ;)


Sve u svemu, dobar stroj...

:lol: :lol: a kako si ga samo skužio? ;)
u ovo vrijeme kada sam slikao ovo imt taj nije bio u funkciji,,ali ga je gazda nedugo zatim naredio,,,stajao je sigurno pola godine ako ne i više pokvaren,,al sada bruji eto kao i svaki drugi imt...tktktktktktktktkbrrrrktktkt :blackeye ;)
to je imt 5106 slao sam njegove sliku u temu o imt-u,,

eo ga i ovdje i JD i imt,, :mrgreen: ,,,dosadno mi je bilo pa sam malo snimo :blackeye
[youtube:15057]u6Kx_m1FeaM[/youtube:15057]
 
B

Bobo

Guest
Primjetim ja kojecega... ;)

Na primjer, gdje ti je prednji lijevi blatobran?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Bobo kaže:
Primjetim ja kojecega... ;)

Na primjer, gdje ti je prednji lijevi blatobran?


skinit je da se može gazit do zida,, :blackeye
sljedeće? ;) :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
TX75 kaže:
skinit je da se može gazit do zida,, :blackeye
sljedeće? ;) :mrgreen:

A znaci da desnim ne gazis do zida... Ili grijesim ;)
 
Z

zrine892

Guest
ma bobo...neče on priznati...kvaliteta ne trpi pa je otpalo...vidiš da laže ko pas...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
ma bobo...neče on priznati...kvaliteta ne trpi pa je otpalo...vidiš da laže ko pas...

....

zvona kaže:
jel to kod vase pravljena silaža

da :)

Bobo kaže:
TX75 kaže:
skinit je da se može gazit do zida,, :blackeye
sljedeće? ;) :mrgreen:

A znaci da desnim ne gazis do zida... Ili grijesim ;)

ne,,,nego se okrećem ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zrine892 kaže:
a Koombajn zmaj 142?njega si zaboravio...

a on lijenčari,,,čeka bolje dane ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
ROKI kaže:
Jeel, a kad su bili ti bolji dani?! :scratch :lol:

kad se moglo u polje ;) :|
 
B

Bobo

Guest
Kad ce i nazad dobiti novu obucu?

Na ovoj slici mi se cini da mu hauba od kabine ide uzbrdo... moze biti da ga je plug pritisnuo pa da se malo propeo...
 
K

KRESO

Guest
ej TX75 šta to oreš čini mi se kao strnjak ili?
Kako si zadovoljan sa potrošnjom JD-a?
 

Najnoviji postovi

Na vrh