• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

TX75

T

Tonxy

Guest
nadam se da ti lijepo ide s tim!! stvarno je traktor za 5!! Malo ga ocistiu poslje oranja!! pozz
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Bobo kaže:
Kad ce i nazad dobiti novu obucu?
kada završi sa poslom ;)

Bobo kaže:
Na ovoj slici mi se cini da mu hauba od kabine ide uzbrdo... moze biti da ga je plug pritisnuo pa da se malo propeo...
hm,,,ide malo, vjerojatno zbog pluga a i zbog zemlje

KRESO kaže:
ej TX75 šta to oreš čini mi se kao strnjak ili?
oremo zimsku,,30cm,,jeste strnjak je :D

KRESO kaže:
Kako si zadovoljan sa potrošnjom JD-a?
potrosnju nikada nismo mjerili, vise smo gledali koliko posla napravi a napravi ga stvarno puno, znaci zadovoljan sam

Tonxy kaže:
nadam se da ti lijepo ide s tim!! stvarno je traktor za 5!! Malo ga ocistiu poslje oranja!! pozz
ma ide ;)
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
suljos kaže:
Dal to on moze prazne vuci?

hehe...ma može ali samo prazne i to po cesti (jedva) :mrgreen:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Suljoš moj ujak je jednom prilikom takve pune vlažnog kukuruza vukao sa 539.TX tamo od Antičeve farme pa do silosa u Đakovo
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
zvona kaže:
Suljoš moj ujak je jednom prilikom takve pune vlažnog kukuruza vukao sa 539.TX tamo od Antičeve farme pa do silosa u Đakovo

a joj,,,ima tu lijepi komad, i brda i dola,, :shock:
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
Ako ne vjeruješ pitaj ga ostavljo je masne tragove guma tamo kod graca na onom zavoju i uzbrdici
 
B

Bobo

Guest
Kad ja kazem da je IMT stroj... ;)

Svidja mi se druga prikolica. ;)
 
Z

zrine892

Guest
jojoj....prikolice su krasne ali kvari mi uzitak onaj 539...bolje da si zakvacio tx ili JD...već bi bolje bilo...
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Čugi kaže:
Išao si vozati se iz dosade ili?

pa da :blackeye ,,,usput obilazio žita,,,
 
Č

Čugi

Guest
Ja u polje nisam išao 20 dana, a i poskidao sam akumulatore sa traktora kad su počeli ledeni dani ispod -3 stepena. Kakvo je žito?
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Čugi kaže:
Ja u polje nisam išao 20 dana, a i poskidao sam akumulatore sa traktora kad su počeli ledeni dani ispod -3 stepena. Kakvo je žito?

a joj,,ima ga svakakvoga,,,,, :evil: ,,a valjda će biti koristi od ovoga snijega ;)
 
B

branko

Guest
Obrisan neispravan link. :gitarist:
party0007.gif
party0003.gif
:partyman: :partyman:
 
Z

zrine892

Guest
sve najbolje i puno srece i pazi da ti blatobrani ne popadaju na JD....sretan ti rodendan...
 

Najnoviji postovi

Na vrh