• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ugradnja hidraulične pumpe na M34 (Motor od TAM-a,64 ks)

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Pozdrav ekipa!
Je li možda neko ugradio hidro pumpu na motor od TAM-a 64 ks, dolje ispod Bošpumpe,gdje se ugrađuje servo pumpa?
Ideja:
Ugradit pumpu na mjesto ispod bošpumpe, kao na slici



Uploaded with ImageShack.us

ali drugu, npr ovakvu:



Uploaded with ImageShack.us

Na svakom servo volanu postoji rotacioni ventil,nešto kao orbitrol, ovaj gornji dio gdje dolazi osovina od volana. On se može rastavit, i dolje su 2 rupe koje bi išle na cilindar.
Kad uslikam staviću slike rastavljenog volana.


Uploaded with ImageShack.us
I još cilindar za volan, dvosmjerni.


Uploaded with ImageShack.us

Naravno, sve su slike sa web-a, i ovo je nekakva ideja, pa ću probat ovo nekako testirat.
Ovo ako bude moguće, bio bi pravi hidraulični volan, ali puno jeftiniji. Malo me muči ulje, atf u pužu, hidraol u pumpi i cilindru; Kako će puž reagirat na hidraol.
Ajmo ljudi, vaše mišljenje!
Pozdrav
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Moje mišljenje je da staviš u cijeli sistem ATF jer će bolje radit u hladnim uvjetima jer je rjeđi . jedino kaj se može desiti je da prije procuri cilindar . Kolega je stavljao u Masseya i ATF i hidraol radi svakako . Samo nemoj staviti gušći hidraol od 46 . Ja to planiram raditi na 558 , ne znam od čega glavu staviti
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Moje mišljenje je da staviš u cijeli sistem ATF jer će bolje radit u hladnim uvjetima jer je rjeđi . jedino kaj se može desiti je da prije procuri cilindar . Kolega je stavljao u Masseya i ATF i hidraol radi svakako . Samo nemoj staviti gušći hidraol od 46 . Ja to planiram raditi na 558 , ne znam od čega glavu staviti

Moja ideja je bila da se uzme glava od servo volana. Ima 2 ulaza i 2 izlaza, samo što se izlazi ne vide jer idu dolje u puž.

08032011047.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011048.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011049.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011050.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011051.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011052.jpg

By sduspara at 2011-03-08
08032011053.jpg

By sduspara at 2011-03-08

Na glavi se vide rupe za ulje, a na kućištu se isto vide rupe. Ove male rupe bi trebalo spojit na cilindar.A na velike dolazi ulje s pumpe.
Ovo je puž od nekog opela, stoji mi u garaži pa sam ga "rastavio da vidim je li muški ili ženski".

A ovdje je slika gdje bi pumpa trebala doć:
08032011054.jpg

By sduspara at 2011-03-08

Promjer kućišta je 82 mm, a koliko sam moga izmjerit, korak zupčanika je 10 mm.
Sad bi tribalo napravit zupčanik za pumpu, a kako? I koliko će koštat? Može li od kompresora? ITD,ITD...
Ako neko ima točne mjere za zupčanike na razvodu motora M34, molio bi da stavi na forum.
 
Posljednje uređivanje:

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Pumpu i nemaš gdje drugdje stavit nego tu . Što se tiće glave volana treba paziti na snagu ( nije isto jel 500 kg na osovini ili 2 t ) i najvažnije smjer . Što se tiće zupčanika za pumpu ja bi stavio orginal jer ako s.ebe razvod ode motor .
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Pumpu i nemaš gdje drugdje stavit nego tu . Što se tiće glave volana treba paziti na snagu ( nije isto jel 500 kg na osovini ili 2 t ) i najvažnije smjer . Što se tiće zupčanika za pumpu ja bi stavio orginal jer ako s.ebe razvod ode motor .

A di ću nać original zupčanik?
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,289
Moja ideja je bila da se uzme glava od servo volana. Ima 2 ulaza i 2 izlaza, samo što se izlazi ne vide jer idu dolje u puž.

08032011047.jpg



Na glavi se vide rupe za ulje, a na kućištu se isto vide rupe. Ove male rupe bi trebalo spojit na cilindar.A na velike dolazi ulje s pumpe.
Ovo je puž od nekog opela, stoji mi u garaži pa sam ga "rastavio da vidim je li muški ili ženski".

to je servo glava od opel omege
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Zupčanik od kompresora bi trebao tjerat i pumpu samo neznam kak se spajaju osovine . Jedan kolega je ugradio na landini onaj stari kao Rakovica glavu volana od dajca - to nebi trebalo biti skupo , a ta glava i ova od omege ne trebaju mislim hidraulični cilindar ko ni kamioni . uz sve to treba paziti na protok ulja u pumpi jer oće kočiti motor ako je veliki protok , a glava to ne propusti .
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na IMT-u zupcanik kompresora pogoni pumpu za upravljanje.Na IMT-560 zupcanik kompresora ima nuutove koji sa sa spojkom vezu za pumpu volana.


Uploaded with ImageShack.us
 
Posljednje uređivanje:

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Na IMT-u zupcanik kompresora pogoni pumpu za upravljanje.Na IMT-560 zupcanik kompresora ima nuutove koji sa sa spojkom vezu za pumpu volana.

e moj prijatelju ja neznam jeli ovo ko razumio ali ja nisam :scratch
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
Na IMT-u zupcanik kompresora pogoni pumpu za upravljanje.Na IMT-560 zupcanik kompresora ima nuutove koji sa sa spojkom vezu za pumpu volana.

e moj prijatelju ja neznam jeli ovo ko razumio ali ja nisam :scratch

Na nekim traktorima sam vidio da je kompresor s jedne, a pumpa s druge strane. Ali pitanje je ko može napravit ovakav zupčanik? Da mogu nać mjere, vjerojatno bi tokar mogao napravit zupčanik.
Druga solucija je da nađem original zupčanik, ali gdje?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
A zakaj tu pumpu jednostavno ne pogoniš remenom?
Pumpa i ako nosi zupčanik ili remen mora imati prednji ležaj.
 

sduspara

Član
Tu od
30 Sij 2010
Poruka
118
A zakaj tu pumpu jednostavno ne pogoniš remenom?
Pumpa i ako nosi zupčanik ili remen mora imati prednji ležaj.

Pa mislim da bi bilo sigurnije. Ako pukne remen ostajem bez volana.
Ali opet, ako bi ugradio cijelo kućište volana od, recimo opela omege, to bi bio servo volan i u slučaju pucanja remena imao bi volan. Ova druga verzija je izglednija nego prva, ali vidićemo još.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
A kaj ak se pumpa pokvari? Opet ostaješ bez volana.

Ako imaš hidrostatički volan, bez volana ostaješ samo ako pukne lajtung od glave volana do cilindra ili se pokvari glava ili iscuri ulje. Ako pumpa prestane raditi, ostaje ti hidrostatički volan, samo nema pojačavanja, tak da volan postaje tvrd, ALI GA NE GUBIŠ.
Ova varijanta od Omege mi se čini slabom za traktor. Jedan jači udarac i puca aluminijsko kućište volana. Ako već hoćeš servo glavu, ugradi neku iz kamiona.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Na nekim traktorima sam vidio da je kompresor s jedne, a pumpa s druge strane. Ali pitanje je ko može napravit ovakav zupčanik? Da mogu nać mjere, vjerojatno bi tokar mogao napravit zupčanik.
Druga solucija je da nađem original zupčanik, ali gdje?

Kupis u trgovini zupcanik kompresora i ugradis na pumpu.To vazi ako nemas kompresor na traktoru.


Uploaded with ImageShack.us
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
e moj prijatelju ja neznam jeli ovo ko razumio ali ja nisam :scratch

Evo slika.Mislim da sad razumijes.Zupcanik kompresora IMT-560 izgleda ovako.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ugradnja dodatne hidraulike na imt.b

Ispričavam se ali nisam mogao pronaći temu o ovome. Ugradili smo na imt ovakav sistem.
3bba1952d2d9aba9af6145bec9b1e1b0.jpg
983268f311c97da43982b51ea62631f8.jpg
3fbbf227a5563d17cedcdac035c5c1b3.jpg


Poslano sa mog SQ-45E01B koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh