• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
i kod nas su ucestale kradje svega i svacega.kombajne su u po dana krali .mnoge masine zavrse u delovima i najcesce tako.vasar u rumi i koji drze delove za traktore vecinom su upetljani kod nas u te kradje.najteze se ulazi u trag tako masini. meni i jos nekima su proletos obili radionice pokupili sta hteli.srecom sam sav alat skuplji sklonio na sigurno kod druga dok nisam bio tu. daj boze da se pronadje .kod nas u srbiji je mnogo i policija upletena i u saradji rade ,to su mnogi shvatili .
 

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,644
a slovenci odmah misle da smo im mi neka ukrali,tužite nas opet u Bruxelless
ako si takav frajer da odgovaraš čovjeku tim tonom, zašto nisi frajer pa napisao odakle si. neznam zašto se nitko od međimuraca ne uključi u ovu temu, jer koliko poznam granicu kod njih je najlakše proći traktorom iz Slovenije u RH, mimo graničnih prijelaza., zato je moguće, budući je granica od mjesta krađe blizu, traktor došao kod nas.
ako naši admini nisu negde na skijanju mislim da tvoj post zavrijeđuje "nagradu".
 
M

mlinar

Guest
Nisam ja taj Mlinar kojeg misliš. Ja nema John Deera. Imam samo Topedota 40006. Moj nik na Traktorforumu je Mlinar Igor, a njegov Mlinar94.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ako si takav frajer da odgovaraš čovjeku tim tonom, zašto nisi frajer pa napisao odakle si. neznam zašto se nitko od međimuraca ne uključi u ovu temu, jer koliko poznam granicu kod njih je najlakše proći traktorom iz Slovenije u RH, mimo graničnih prijelaza., zato je moguće, budući je granica od mjesta krađe blizu, traktor došao kod nas.
ako naši admini nisu negde na skijanju mislim da tvoj post zavrijeđuje "nagradu".

Evo ja sam međimurec ...možda je najlakše proči kroz granicu ..ali sad ga ti znaj dali je traktor ukraden jer sumljam da če se netko vozit sa traktorom koji ima tablice od druge države a kamoli još onaj koji je ukraden...i ako misli raditi sa njim onda ga valjda nebude registriral par godina i onda kaže da je izgubil papire i naprave nove papire i registrira ga..tak su neki znali predelavati iz poluprikolice u tandemku za traktor i kaže lik izgubio papire i napravili nove i gotovo..
 
M

mlinar

Guest
Razgovarao sam sa nekoliko ljudima, koji bi možda imali bilo kakve informacije kako idu kraje. Možem da jih uvrstim u tri tačke:
1. Čeka negde sakriven, da se stvari umire, a u među vremenu se spreme neke stvari oko papira i izgleda traktora.
2. Traktor je bio razstaven
3 Odmah naložen na kamion i preko Mađarske izvožen u Romunijo.
Za poslednjo tačko je najviše mogučnosti.
Eto to so informacije do kojih sam se dokopao.
Lep pozdrav svima.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
Razgovarao sam sa nekoliko ljudima, koji bi možda imali bilo kakve informacije kako idu kraje. Možem da jih uvrstim u tri tačke:
1. Čeka negde sakriven, da se stvari umire, a u među vremenu se spreme neke stvari oko papira i izgleda traktora.
2. Traktor je bio razstaven
3 Odmah naložen na kamion i preko Mađarske izvožen u Romunijo.
Za poslednjo tačko je najviše mogučnosti.
Eto to so informacije do kojih sam se dokopao.
Lep pozdrav svima.

A možda ga je neko uzeo da se preveze nekud pa ga jednostavno na kraju gurnuo u kakvu rijeku, kanal i sl. Sječam se da je tu neko pisao, a i slike su bile tu na forumu kako je isto neki maznuo čovjeku neki noviji ogromni traktor, tipa case ili mccorimick, da se preveze samo, ali je na kraju sletio sa neke ceste sa nasipa i prevrnuo ga na bok i pobjegao...
 
L

ler

Guest
Nije taj traktor daleko otišao sjetite se prije 4 godine kada je u Faltak trgovini nestalo par prikolica za đubar i cisterni i jedan Hurliman koliko se sjećam i pronašla ga policija u okolici Križevaca negdje pod Kalnikom tako i u Sloveniji isto negdje je pod nekom šupom stoji sakriven .Želim puno sreće vlasniku da ga pronađe to jeste Policiji Slovenije
 
Z

Znalac

Guest
Traktor je stroj stvarno steta, nije ga covjek nasao na putu da bi mu ga ukrali
Zelim sve najbolje
Pozdrav
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
Svaka čas tim tipovima ja bi njih dal onim dečkima koji nose duginu zastavu da im malo počiste cilindre pa da poslje hodaju ko race:eek:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
ja sam jednom čul kak cigani rade u prodaju..čovjek dojde po auto i isplati ga ali nejdu odma napraviti kupoprodajni ugovor nego budu poslije..i pozove cigo policiju i kaže da mu ovaj ukrao auto i pošto auto još stoji na cigu policija mu vrati auto i ovaj kaj ga kupil nema nikakve dokaze da ga platil i odu pare a auto nakraju nema..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Sa subote na nedjelju je iz Traktor- matketa iz Konaka ukraden Jd 6600 pa ako je tko snimio di takav traktor neka javi...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa to su malo žešče več počele krađe boljih traktora..čudno kaj se niko ne trga kaj bi fkral malog IMT-a hehehe
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
Sa subote na nedjelju je iz Traktor- matketa iz Konaka ukraden Jd 6600 pa ako je tko snimio di takav traktor neka javi...

To je od koleginog brata traktor,veli mu brat jučer da su ga zvali 2 puta da mu vrate traktor uz neku smiješnu otkupninu
Kamera ih je sve snimila,dosli razvalili ogradu,potrgali alarm i ostatak bacili u vodu da krepa i baterija
Vratili se nakon pola sata,odabrali traktor i onda su imali toliko vremena da iz ostalih traktora izvuku nesto goriva i pretoče u ovaj
s jednod reganog skinuli tablice,provjerili signalizaciju i lagano otisli u pravcu Vrb. Dubrave
Usput su obili kontejner i ukrali alata
Susjed koji ima kuću 15m naravno nije nista čuo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
I što sad reći,ako ih osude to bude smiješno,uf ne smijem javno što bi im se napravilo a ovo da se nije čulo to ne drži vodu:mad:::mad::
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Ima na njuškalu jedan takav kaj se prodaje a zgorel je... nek malo pitaju vlasnika dal ima zainteresiranih za to kaj mu je ostalo ili mu je morti neko nudil takvoga...jer baš se radi o JD 6600, pa morti kaj saznaju.Nebu mira dok ljudi ne zemu stvari v svoje ruke!
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,674
I što sad reći,ako ih osude to bude smiješno,uf ne smijem javno što bi im se napravilo a ovo da se nije čulo to ne drži vodu:mad:::mad::

Mom su rođaku prije par godina ekipa rastavila novu welgerovu balirku, ostavio ju kod štale koja je nekih 500 m dalje od kuće, ujutro kad se vratio, našao samo oklop, sve su skinuli šta se dalo skinuti.. onda nedugo nakon toga, vjerojatno isti ti majstori.. u sred noći, bez ikakvog svjetla i osvjetljenja, rastavili čovjeku 542 u štaglju, tj, trebala im je pumpa hidraulike, a uz to otišao i akumulator, alnaser, hladnjak, itd..... bilo i čikova od cigareta okolo i svakakvih tragova, i policija im "nije mogla ući u trag"
 

Najnoviji postovi

Na vrh