• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Sve na posjedu mora biti postavljeno da nikoga ne ugrožava pa ni lopova. Ako mu se nešto dogodi kriv si, jer čovjek je u tvoj posjed ušao da uhvati svoju mačku da ti ona ne napravi štetu.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
kad nekog mlatiš, moraš ga mlatit u rukavicama...i obavezno nakon toga bacit rukavice i svu svoju odjeću u šporet...DNK je pizdarija...:icon_wink:
...meni dobro dođe peć na drva u plasteniku, idu metrice unutra...a može stat i manji bećar (veći bećar na dvaput)...svima sam razglasio da ako nekog u pol noći uvatim, u jutro će nać samo pepel...:(devil):

i susjedi mi ne smiju ići gladni spavat, da im nebi sline po noći curile ako zamiriše pečenje...
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
:(clap):
Kod tih obicno i miris bude intenzivniji buduci da se ne peru redovito,,,:tongue:
dobro si me nasmijao sa ovom furunom,,,
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
@DARIJUS - kada bih se kod nas vatra ložila sa lopovima većina nikada ne bih trebali kupovati energente za grijanje.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sunce ti šareno DARIJUS da to nije onaj Trobec neki daljnji rod,ccccc,ali ideja ti nije loša,najbolje pred jutro dok narod spava ,priložiš peć u plasteniku:biggrin::biggrin::biggrin:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
viš ajkula, ja ne mašem automatskim oružjem po selu...ko ti!!!:icon_lol:
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,278
kad nekog mlatiš, moraš ga mlatit u rukavicama...i obavezno nakon toga bacit rukavice i svu svoju odjeću u šporet...DNK je pizdarija...:icon_wink:
...meni dobro dođe peć na drva u plasteniku, idu metrice unutra...a može stat i manji bećar (veći bećar na dvaput)...svima sam razglasio da ako nekog u pol noći uvatim, u jutro će nać samo pepel...:(devil):

i susjedi mi ne smiju ići gladni spavat, da im nebi sline po noći curile ako zamiriše pečenje...

Samo moraš legalizovat taj krematorij.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
viš ajkula, ja ne mašem automatskim oružjem po selu...ko ti!!!:icon_lol:

Čim ti ideš po kestenovu tanjač u šumu zafalilo ti mesa :(angel):
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
De ste sad si kaj mrzite kaj imalo ima veze z AMERIKOM ,,malo se informirajte o privatnom posjedu,kuči stanu,,,i tam sigurno ne piše joj pazite se ,ak je kome pobegel Bengalski tigar--I ON JE MAČKA....U puno stvari nisu u pravu ,no u velikoj večini jesu ,uostalom demokraciju su oni i zmislili...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
decki lako je govorit ovo ono ali imam primjer di je covjek govoril kaj ak neko dojde imam pistol kaj bu ko meni I zdigne se on po noci pisat I vidi frajera veli da su mu se ruke I noge odsekle a budite sigurni da ni lopovu ni svejedno kad nekoga vidi
 

Najnoviji postovi

Na vrh