• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja koga ulovim na svom gruntu u mutnim radnjama ne odgovaram za posljedice znaju svi da bas nisam tocan tak da mene nista ne dira tude necu svoje nedam branim svim silama!!!!!!
 

zvonis01

Član
Tu od
2 Ožu 2009
Poruka
792
u selu Drenje ponovo krađa traktora,iz dvorišta firme:(punch)::icon_twisted:
 

jbrtka

Član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
42
Ovaj deutz sa prve stranice teme je danas pronadjen,kupljen je íz italije pre 3meseca,pa je 3.maja kupio moj drugar.danas je traktor otisao u sup,drugar se sad cuo sa vlasnikom iz Maribora,on je potvrdio da je to taj traktor.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
znaći i ovi iz EU drpaju kao veliki,koliko sad bude prijatelj popušio love na njemu,znači to je uigrana ekipa ukrala koja je i papire i granicu sredila,ali opet bude itvisio onaj koji je najmanje kriv,lopov se bude izvukao:icon_redface::icon_redface:ujedno i pohvala vašoj policiji
 

jbrtka

Član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
42
znaći i ovi iz EU drpaju kao veliki,koliko sad bude prijatelj popušio love na njemu,znači to je uigrana ekipa ukrala koja je i papire i granicu sredila,ali opet bude itvisio onaj koji je najmanje kriv,lopov se bude izvukao:icon_redface::icon_redface:ujedno i pohvala vašoj policiji

Srecom drugar je dobio odmah danas pare nazad,po njega je dosao covek koji je taj traktor njemu prodao,a i na njega se vodi traktor,ne na drugara.i covek je odmah vratio pare,i uzeo traktor,da ovaj ne bude umesan.taj covek je traktor kupio u italiji...
 
M

mlinar

Guest
Upravo sam vidio na FB poruku od prijatlja kojem su ukrali traktor. Pronađen je bio u Sremski Mitrovici. Sad mu treba da reši sve ove birokratske papire i ovo kramo.
Želi da bi bilo više takvih vesti jer kad ti ukrado traktor ti je isto kao da sječu noge. Ne možeš nikamo.
Kad se sretnem s njim ču vam više napisat.
 

jbrtka

Član
Tu od
10 Sij 2012
Poruka
42
Da taj traktor je moj drugar kupio u rumi,od coveka koji ga je pre 4 meseca uvezao iz italije,koliko je drugar saznao,kupljen je u nekoj auto-kuci u italiji.prednju hidrauliku nije imao,sreca drugaru je taj covek vratio sve pare i troskove sto je ulozio.traktor je kupio za 18700eu.
 

4ndr0

Novi član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
3
Nije bilo s tim traktorom baš tako kako ti misliš ali dobro traktor je pronađen hvala bogu! I nije bio kupljen u Italiji. Sve ču vam ja objasnit kako je bilo samo počekajte još da traktor dođe nazad kod vlastnika.
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Nije bilo s tim traktorom baš tako kako ti misliš ali dobro traktor je pronađen hvala bogu! I nije bio kupljen u Italiji. Sve ču vam ja objasnit kako je bilo samo počekajte još da traktor dođe nazad kod vlastnika.
Mislim da nas sve zanima tijek događaja od nestanka pa do vraćanja traktora vlasniku kako bih si mogli u nekima situacijama sami pomoći.
Treba znati da se rijetki i skupi primjerci rijetko otuđuju - kradu. Skupi primjerci uglavnom se otuđuju za poznatog naručitelja - kupca jer je vrlo opasno takvu stvar otuđiti i čuvati dok pronađeš kupca.
Predmeti koji su brojni i manje vrijednosti na tržištu kroz rezervne dijelove u kraćem roku pronalaze kupce. Što ne nađe kupca ide kod sakupljača sekundarnih sirovina.
 

4ndr0

Novi član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
3
Mislim da nas sve zanima tijek događaja od nestanka pa do vraćanja traktora vlasniku kako bih si mogli u nekima situacijama sami pomoći.
Treba znati da se rijetki i skupi primjerci rijetko otuđuju - kradu. Skupi primjerci uglavnom se otuđuju za poznatog naručitelja - kupca jer je vrlo opasno takvu stvar otuđiti i čuvati dok pronađeš kupca.
Predmeti koji su brojni i manje vrijednosti na tržištu kroz rezervne dijelove u kraćem roku pronalaze kupce. Što ne nađe kupca ide kod sakupljača sekundarnih sirovina.

nažalost traktor još nije kod nas tako, da nemogu još ništa konkretno reči. To nemožeš da vjeruješ kakve su to procedure oko toga. Evo nadam se da če se to uskoro riješit i onda mogu šta više reč oko traženja i vračanja traktora
 

4ndr0

Novi član
Tu od
2 Lip 2013
Poruka
3
Mislim da nas sve zanima tijek događaja od nestanka pa do vraćanja traktora vlasniku kako bih si mogli u nekima situacijama sami pomoći.
Treba znati da se rijetki i skupi primjerci rijetko otuđuju - kradu. Skupi primjerci uglavnom se otuđuju za poznatog naručitelja - kupca jer je vrlo opasno takvu stvar otuđiti i čuvati dok pronađeš kupca.
Predmeti koji su brojni i manje vrijednosti na tržištu kroz rezervne dijelove u kraćem roku pronalaze kupce. Što ne nađe kupca ide kod sakupljača sekundarnih sirovina.

evo danas smo dobili traktor nazad (nakon godine dana odkad je bio u policiji u srbiji)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
A jesu bili brzi,strava,ali eto bar sada vlasnik može odahnuti:icon_pray::icon_pray:
 

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,657
(Bolje ikad nego nikad). Ali ja bih preko odvjetnika zatražil odštetu od njihove službe koja je tako dugo držala Vaš stroj a za koje vrijeme ste vi bili zakinuti za zaradu tim strojem. Malo se posavjetujte s advokatom, jer mislim da ima elemenata da vam se isplati odšteta.
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
ne poznajem vaše zakone u vezi stim ,a primjenjuje se zakon koji je bio na snazi u vrijeme počinjenja,,uz dobrog odvjetnika ,,imate mogučnost dobiti naknadu ,,za umanjenu vrijednost ,zakašnjeli rokovi u poljoprivredi razni troškovi papirologije ,jer u svakom zakonu piše zakonski propisan rok u kojem se neke službene radnje moraju odraditi ,kakvog je imovinskog stanja lopov,provjerite i dignite tužbu protiv njega također za sve plus za pretrpjele duševne boli,,,,svakako papire u ruke i dobrom odvjetniku -jedan sat razgovora nije tak skup -a može donjeti dobro i vama i njemu ,možete ič i na postotak od dobivenog-onda odvjetnik GRIZE ....
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,531
Bit ce veselo nama u pogranicnom dijelu kad komsije udju u eu. Isto kao i njemackim seljacima na granici s poljskom.
 

cevo

Član
Tu od
20 Tra 2014
Poruka
88
pa prvim stranicama sam citao nesto kako covjeku ukradu djelove s traktora dok je on doma, spava.... zasto nemate pse? neke vece tipa sarplaninac,rottweiler? sama cinjenica da je pas u dvoristu ce lopova ohladit od ulaska na vas posjed... a ako ipak proba nece se dobro provest a mozda ga i ulovite... moje skromno misljenje je da je pravi pas najbolji sigurnosni sistem na imanju... pogotovo ako je školovan, ma da znam za rotta koji nije skolovan nis posebno smao doma sa gazdom pa neda nikom da izade iz dvorista dok gazda ne dopusti a ak je na poslu dok se ne vrati nema nikud... malo je offtopic ali da imate ostrije pse mislim da bi bilo puno manje lopovluka
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,255
Moj njemački ovčar počne lajati ko lud kad neko ide po mojem,ili mačak ili cigani koji znaju iti železo tražit,odma se razbežiju kad se s balkona zaderem,kad nema mene onda baka rijesi situaciju. Nek ideju,nije problem pesa pustiti van i meni nož zeti na traktoru
 

Najnoviji postovi

Na vrh