• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,567
Tino,Tino,takve gluposti nemoj pisati,ti bi nož a moraš znati da ni onaj ko ti ide u posjetu ne ide goloruk,a najmanje sam.
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
I onda u prdekanu. Taman dok sudski proces završi ti punoljetan a oni u zatvoru zagorili ko tave. :icon_anal:
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,681
To kaj bi se išli ganjat po sudu, bi drek dobili na kraju i to nakon puno godina i utrošenog novca. Odvjetici su lopovi ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Sused je imal oštroga pesa kad je ded postal ....... bogec nakon perjane nije od straha i srama izlazil iz kučice tjedan dana dok sve perje s njega nije otpalo ... čak ni gladan nije bil.
 

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Off topic, ali ni pas ne pomaže puno, na kraju sela su jednem čovjeku ukrali sve meso iz sušare, a pas do nje bio. Izgleda da su pasu dali dio pljena i bez problema pobrali meso...

Tek nakon godinu dana vratili traktor, pa kaj su radili s njim? Orali i obrađivali njive.... LOL
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Zato treba mijenjati zakon o oružju,svaka kuća pod obavezno poluautomatsko oružje,sa papirima,dozvoljena upotreba u svom dvorištu ,na iznenadne posjetitelje bez upozorenja.Sve je više onih koji su uvidjeli da je Hrvatska idealna zemlja za kriminal.
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Nije ti ovo Amerika...
ako upucaš nekog legalnim oružjem u svojem dvorištu imaš sto problema. Tek ako te taj napadne...

Imali smo kod nas problema s pripadnicima jedne nacionalne manjine kojima su nočni izleti po tuđim dvorištima bili omiljena zabava. No kako sam saznau u razgovoru s pajdašom kaj radi u policiji, poslati nočnom gostu par grama legalnog olova s brzinom od 300m/sec baš i nije pametna stvar.

Tek ako te napadnu se smiješ braniti, i to ne s upotrebom prevelike sile.

Znači, ideš noću oko 2 sata pogledati što ti tri starija maloljetnika rade u dvorištu, prvo ih pitaš da li trebaju bateriju. Onda ih pitaš dal bi što popili ili pojeli. Pa ih zamoliš da ti napuste dvorište. Pa ih zamoliš neka usput ostave te metalne šipke kojima su te baš htjeli odalamiti po glavi, jer im smetaš...

Samo da spomenem da nemam ništa protiv bilo koje nacionalne manjine. :(:
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
b6b31059bf29d817df0c5b85fd5997d1.jpg
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Nažalost motohod ,ovakav zakon ide na ruku dugo prstićima samo kod nas,ali ja bih riskirao i malo zatvora tko ga j..e,i to je za ljude,:icon_madu::icon_madu::icon_madu:
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
U slučaju da uloviš nekog da ti krade po dvorištu i pri tome ga namlatiš, vjerojatno budeš ti duže u zatvoru nego on da su ga policajci ulovili u krađi.
Ili čak prije ni neće u zatvor jer je vrijednost ispod 2000 kn.

Pa ga ti tuži... :(n):
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
U susjednom selu je svečenik jednoj toj manjinskoj obitelji plačao struju u zamjenu za neku sitnu pripomoc,a oni imaju više love od pola ljudi iz mog kraja,kad su nanjušili da ima neku lovu od posvete kuća,počele su prijetnje smrcu,i maheri izvršili nocni prepad na njegovu zgradu,izbili oko covjeku koji je došao pomoci...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
U slučaju da uloviš nekog da ti krade po dvorištu i pri tome ga namlatiš, vjerojatno budeš ti duže u zatvoru nego on da su ga policajci ulovili u krađi.
Ili čak prije ni neće u zatvor jer je vrijednost ispod 2000 kn.

Pa ga ti tuži... :(n):

A ko kaže da sam ga ja namlatio ? Ti misliš da bi ja (a vjerovatno i većina ovdje) nakon namlaćivanja zvala policiju :icon_rofl:
Ma jok bolan , nije ništa bilo :x: sve u redu :icon_rofl:
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
Upravo to. Niko mi nije dolazio, ništa nije ukradeno, gospodina prvi put vidim u životu. Isto kao što ti nemožeš dokazati da je krao, tako ni on nemože dokazati da je od tebe dobio batine. :)

Koliko su nam sjebani sudstvo i policija kad lopov može da te tuži što je dobio batine tokom krađe.
 
Na vrh