• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukraden traktor

B

Bobo

Guest
Postavi sliku na forum kako treba. Ti si covjeku prijatelj na FB a mi ostali nismo i ne mozemo vidjeti sliku...
 
M

mlinar

Guest
Pišem vama na vaš forum je je moguče da je traktor več izvan Slovenije.
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
teško da će taj u RH, prije bu zginul u EU...poljaci jako čerupaju švabe, možda su se spustili niže...
 
M

mlinar

Guest
Možno je i to. Možda če se razstaviti i bit za rezervne delove. Ovaj model nije tako rijedak. Ali nadam se da če ga pronači. Ali bojim se da je več iza sedam gora in sedam voda.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
tko god ga je ukrao taj je već unaprijed imao plan kuda će s njim i šta nije ga išao ukrast bez nekog plana samo zato što mu se možda ukazala prilika
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
a slovenci odmah misle da smo im mi neka ukrali,tužite nas opet u Bruxelless
 
M

mlinar

Guest
Kad si čitao u novinama ukrali auto koje dobre firme, si mislio dobro da se to meni nije dogodilo. Misliš da se to događa tako daleko od tebe. Ali kada se to dogodi nekome tvome iz blizine tada počneš da misliš, koliko puta si pustio ključeve u bravi i tako dalje. To da sam dao oglas na foru je još najmanje što mogu da učinim za prijatelja.

O politiki ne želim razgovarat, jer politiki žele da se raja svađa. Tad imajo oni svoje prilike. Ja njima ne želim davat prilike.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
a slovenci odmah misle da smo im mi neka ukrali,tužite nas opet u Bruxelless

mislim da sad nije vrijeme da raspravljamo o međudržavim odnosima jer i tako se pokazalo da svi političari jednako pune žepove i štite jedni druge te zajedno loču i žderu
nego ako nešto znamo mislim da bi trebali pomoči čovjeku jer pomoč nema nacjioalnost ni putovnicu ipak vjerujem da čovjek nije dobio traktor badava nego se pošteno namučio za njega
 
N

Nevjernik

Guest
Nije krađa ako su ključevi u njemu po novome tako da.
E da je imo imt ne bi mu ga ukrali hahahhaha.
Ne bi ga upalio.
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
mislim da sad nije vrijeme da raspravljamo o međudržavim odnosima jer i tako se pokazalo da svi političari jednako pune žepove i štite jedni druge te zajedno loču i žderu
nego ako nešto znamo mislim da bi trebali pomoči čovjeku jer pomoč nema nacjioalnost ni putovnicu ipak vjerujem da čovjek nije dobio traktor badava nego se pošteno namučio za njega

nemam ja niš protiv nikoga ali pitaj ga da li je postavil pitanje po forumima u austriji i italiji,naravno da nije jer oni su svi "pošteni" a mi lopovi
 
M

mlinar

Guest
Danek ne treba da se uzbuđuješ. Ja sam se obratio i na Traktorforum. Ako bi znao italijanski i njemački( malo pričam ) i na njihove forume bi se obratio. Ali na žalost neznam.

lep pozdrav svima
 
M

mlinar

Guest
Jesi li kada upotrebio google translate? Ja sam ga na njemačkom jeziku. Ono što malo znam je bilo više nego mi prevodio google.
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
mislim da je jako glupo da se ovdje natežemo oko nebitnih stvari nego ako tko može pomoči neka pomogne tko zna možda se nedaj bože takvo zlo i nama dogodi
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
Mislim da raspravljate o tako nebitnim stvarima , ohladite se malo , čovjek traži pomoć za prijatelja i to je to
Ako neko može da pomogne neka pomogne
 

MEDOLINA

Član
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
130
Mislim da se opterećujete sa glupostima jer je traktor novijeg datuma proizvodnje a vjerovatno i kasko osiguran.
Zato ne treba previše pisati o nejasnim situacijama jer može tu biti puno kombinacija kao što su "pola pijem pola šarcu dajem" ili neka banka vraća kredit za traktor.......
 

Najnoviji postovi

Na vrh