• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukradeni borovi

M

MOCO

Guest
strašno! Jesi li ti to prijavio policiji? ta gamad nema više straha niodčega. To mora biti uigrana ekipa i spremna na sve, tako da vi što tu pričate o batini i lomljenju, zaboravite!
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
moj moco... da su preko njega prešle ruke vlasnika tih borova... mislim da bi pišao smolu i srao češere narednih godinu dana... ne bi mu palo na pamet kupit mirisni borić u auto a kamoli ukrasti nešto !!!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
slažem se sa mocom jer u mom kraju je bilo slično samo se krala nafta i kad ih je vlasnik provukao kroz ruke na mjestu događaja on je završio u pritvoru koliko sam imao čuti
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
bolje da ja sjednem mjesec dana u zatvor, nego da lupam glavu gdje je sa mojim sadnicama i da se na mojoj muci i trudu, njegov brk masti....

jednostvano me stegne oko srca i duša me zaboli, ali ne mogu to preboljeti, svjesno bi ga nalupao!!!! alergičan sam na krađu nečijeg truda, suza, rada i znoja.... evo, od huje mi se već dlanovi znoje.... bog!!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja to razumin
i znam kako je čovjeku nakon toliko truda i rada netko dođe i odnese pa nezam što za reči
čovjeku nije lako
i stvarno bez ustručavanja bi svi da primjetimo sumljive borove trebali javiti njemu ili policiji
ja mmislim da bi oni prije trebali stići u dalmaciju ili istru ipak dalje su od mjesta krađe
ali mislim da je to uigrana ekipa gdje su odmah i markice čekale borove
policija da želi trebala bi napraviti kontrolu u okolnim šumarijama i vidjela bi gdje fali markica i tko ih je izdao
ali naželost zakon je toliko glup gdje štiti lopove
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
nisam prijavljivao policiji ništa jer kad god mi je kaj nestalo nije bilo nikakvih rezultata, samo zajebancija i razgovori. jučer malo obišao okolna sela ali nikaj. nema veze kaj je tu je , više ih nebudem sadio.
 
T

Todi

Guest
trebao si to prijavit s obzirom da se radi o vecoj materijalnoj steti,u tom slucaju izlazi krim policija na ocevid,
razgovarao sam sa prijateljem u Bjelovarskoj policiji,zato rade prijavi mozda i bude nekih rezultata,ipak se tu radi o vecoj kolicini borova,a ako saznam kakvu informaciju cujemo se svakako
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
ja isto mislim da bi trebao prijaviti nema veze što je malo vremena prošlo
jer ipak kad netko pogleda u policiji i ako se vidi da se mnogo sličnih stvari događa netko će se upitati zašto ?
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
Koliko vrijedi sadnica te veličine ?

a ne znam koliko sada vrijedi ja sam ih platio 4,50 kn komad, prošlo je tri godine, pa vrijede barem 6,00 kn.
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
prošlo godinu dana skoro, ništa nisam saznao o borovima, kak je tak je, pa bih samo na ovaj način upozorio one koji imaju borove da u ovo vrijeme do božića malo više pripaze, obiđite ih svako malo da se vidi da kontrolirate ili nekaj slično.
 

Alfada Jadarko

Aktivni član
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
994
moje mišljenje i struka govori da je to trebalo obavezno prijaviti, možda bi se nešto i našlo eto ako si na "F" postoji grupa "Daruvarski oglasnik" i neki dan se pojavi tip sa profilom "Božična drvca" nudi na prodaju božička drvca i narezana drva,, ako nisi prijavio i da nađeš lopova i svu robu ne možeš mu ništa a ako budeš išao na silu TI ćeš biti optužen za nasiljelje i krađu ostalo ako te šta u vezi "organa reda" zanima slobodno na PM
 
B

bosniahos

Guest
.

Haa a moje iskustvo,stvarno je ponižavajuče.Kod mene ima cijelo selo koje nešto krade doslovno je to običaj,brat od brata.Mene okraše u protuvrijednosti 1800 eu,ali ne odijednom nego na tri puta.Pozovem policiju došli dva najokorelija haha s tim da je jedan unuk od treče osumnjičenog.Inače super bogata familija.Majmun da ga zovnem bilo bi majmunima uvreda hoda putem i od oka kaže pa vi ste nas zvali za tooooooo.Bila samnom mati skoro pala u nesvist.Pa to nije ništa danas se puno više kradeeee.Nisam mogal trpit njegovo gluparanje pa sam ih izvređal i doslovno potiral.A nesmeš ti meni takooo ja san službena osoba...I samo ga interesiralo hoču li pokrenut postupak tužbu.Dok sam rekal nema šanse vama ne znači ništa ni tragovi ni izjava čovijeka koji je htel ostati anoniman zbog svoje sigurnosti a koji je poimence nabrojil koga je vidil i rekal je da tu krađu i to nemože više trpit,svako malo_Otišli su ko dica mala veseli poskakivali su od sreče.Kasnije ih je Bog valjda ili vrag posijetil i pokazal da kad tad sve dođe nasvoje,al o tome nebih da ne izađe da sam im ja to smistil.Jako poznat slučaj iz novina.Al netreba silit i ispitivat na silu polako se ježe ježi.
 

kils

Član
Tu od
15 Svi 2011
Poruka
326
Kod mene susjed prije par godina uhvatio dvojicu mangupa počupali mu ispred kuće čemprese,živu ogradu,on ih natjero da sve to ponovo sade odmah ,izneo im štihače ,lopate ,šlauf za vodu i sadi,ljudi ujutro rano idu na posao a barabe sade i još su morali mjesec dana dolaziti zaljevati da se ne posuše:axe:
 

Najnoviji postovi

Na vrh