• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukradeni borovi

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
Znam da nije dobra rubrika, ali trebam pomoć od članova s područja bjelovarsko bilogorske županije. Naime s četvrtka(08-12) na petak(9-12) u noći vjerovatno, iskopano i ukradeno mi je 1000 srebrnih borova koje sam posadio prije tri godine. Radi se o gornjim plavnicama 300metara sjeverno od zaobilaznice, ako itko zna nešto ili je vidio nešto ili ako netko zna da je netko negdje sadio borove poslje 09.12.2011. molim da mi javi na pm, ili neka napiše tu. Hvala.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ti ***** cviječe ,pa to je morala biti dobra ekipa i dobra logistika,a kako sad on misli to prodavati ako ne bude imao markicu od hrvatskih šuma,ako primjetim neku sumnjivu ponudu za prodaju javim na pp,ali zbilja nek mu se ruka osuši tko ih vam je uzeo ,nemoguče da netko tamo u blizini nije ništa primjetio
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Zapad je donio mnogi zapadnog lopovluka ..a mi nismo spremni na njega .
A lopovi oni su uvjek ispred nas
Ovo je c/p s drugog foruma , boldano je interesantno .
One koji su došli po tisuču borova bolje da nije nitko vidio , imao bi samo problema radi njih .
Ta ciganstura sto je bila kod tebe neki dan bila je i kod mene mama je nasla u kuci u hodniku bira u koju ce sobu da udje.Ja bio na njivi a oni je pustili,navodno zalutala trazi tamo nekog i tako te gluposti...Letos ja ugario i pocinje da pada mrak u jednom trenutku pojavljuje se neki golf.Tu ja imam bastu do mene bostan i treca njiva basta.Ulaze mangupi u bostan i pocinju da prebiraju i kaba sam ja naisao pitaju oni mene dali je to njiva od nekog tamo ... Naravno ja gledan i smejem se,sta da radim?Tri majmuna prvi put u zivotu ih vidom da me ubiju kao kera i ostave.Naravno oni su se posle pokupila i otisli a ja im mahao. Pre par godina sam na toj istoj njivi nasao mangupa sa punim dzakom paprike i gajbama paradajza,istukao ga i kola mu gurno u kanal i panduri su DOSLI MENE DA PRIVODE ZBOG NAPADA NA NJEGA I UNISTAVANJE NJEGOVE IMOVINE.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
O moj Boze...pa da covjek popizdi!!!
Dobro gledaj oglasnike!

Daj malo opisi dimenzije drvaca..cca visina i da li su iskapani ili cupani, pitam radi tog jer bi ih mogli prodavati u gotovim teglama kao ziva drvca!
 

MAX

Član
Tu od
9 Ožu 2008
Poruka
126
iskapani s štihačom, visina oko 30ak cm, sađeni prije tri godine.
 
G

GROF

Guest
., ovo je prestrašno i nevjerovatno ALI nažalost istinito., forumašu MAX!

., ako bilo ča saznam ja i moja družina?, svakako se javimo da takove zločeste ljude najdemo i rešimo po zakonu!.-

., aj sretno TI sa pronalaženjem, pišemo - čitamo se... ., Bog!
 

mursanic

Član
Tu od
1 Lis 2008
Poruka
723
Mogla bi zaostati kakva NAPRAVA ,ubuduče među borovima , pa da se to prepričava godinama , i svi sretni.
 
T

Todi

Guest
samo jedan podatak,nedavno prije cca mjesec dva isto je neka skupina istovarila sleper tuja u jednoj sumi kod Kapele,
to je neki uigrani tim morao odraditi,
ako cujem kakvu informaciju javit cu ti,cesto sam u tom kraju
LP
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
tragedija i sramota
pa to je za poslati ih na goli otok pa nek kamenja tuču čekičom
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uf koliko se toga navuklo ,goli otok bi bio pretjesan:weedman::weedman:
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
meni su znali pokrast zivadi iz dvorista i s vrta da ne pricam, vec sam i napravil "zamke" zabil cavle u daske i premazal s tekucim sumporom :) , al me stari onda smiril jer po nasem zakonu jos bi i najebal kak zuti, al ovo da mi ukradu 1000 stvarno nemam komentara
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
tragedija i sramota
pa to je za poslati ih na goli otok pa nek kamenja tuču čekičom

kolega cekic je jos mili neka da prostis kur*** tucaju po kamenju dok ga ne slome
 

Malirus

Član
Tu od
28 Lis 2009
Poruka
581
ako primjetim šta sumnjivo javim,100 borova nije malo a 1000...
Pričekaj još malo biće to u oglasniku.
 
T

Todi

Guest
pozdrav kolega,
reci samo jednu informaciju,jesi li prijavio taj dogadaj policiji,s obzirom da se radi o vecoj materijalnoj steti
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
meni su znali pokrast zivadi iz dvorista i s vrta da ne pricam, vec sam i napravil "zamke" zabil cavle u daske i premazal s tekucim sumporom :) , al me stari onda smiril jer po nasem zakonu jos bi i najebal kak zuti, al ovo da mi ukradu 1000 stvarno nemam komentara


De ti meni ljepo objasni kako to ide i zašto tekući sumpor.
Ja nemam starog da me odgovori.
Posljedice snosim sam - ako dotičnima uopće bude do toga.
 

kerum

Član
Tu od
14 Stu 2011
Poruka
48
De ti meni ljepo objasni kako to ide i zašto tekući sumpor.
Ja nemam starog da me odgovori.
Posljedice snosim sam - ako dotičnima uopće bude do toga.

a cuj sumpor kao sumpor se koristi u prehrambenoj industriji i za proizvodnju koje kakvih pica jer zaustavlja razvoj bakterija i gljivica u manjim kolicinama bar tako mislim, ali prekomjerena kolicina u ogranizmu dovodi do krvave i meke "stolice" slicno kao i proljev samo sa bolovima, osipa na kozi slicno kao i vodene kozice samo sto se to vecinom javlja ili na rukama ili po tijelu ( jer sumpor iz tijela izlazi van kroz znoj, a onda se javljaju ti plikovi koji kada puknu ostaju otvorene rane koje malo sporije zarastaju ) i moguce je cak i promuknuce grla sve ti ovisi kako koje tijelo reagira naravno moze biti i ozbiljnijih komplikacija
a tekuci sumpor sam ja uzo zato jer sam ga tako mogo nanesti ili ti namazati na cavle ne znam koliko ti se pametno s time zafrkavati jer stvarno to mozze biti malo ozbiljnija zafrkancija za onoga tko nagazi na tu "bombu"
 

kebir

Član
Tu od
24 Kol 2011
Poruka
339
Odma javim ako bude nešto slično u okolici ZG.1.000 srebrnih boriča nije malo da se sakriju.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
Decki...ne moj te se s tim zajebavat!! Najebat ce te radi budale!!
Moj savjet- odi te na Ebay, tamo se da naruciti malo cudo tehnike... Od poteznica da piste pa do nocnih kamera na senzor pokreta!! A da stvar bude bolja, te se stvari kupuju za kikiriki ili ti jako jako jeftino!!

Dobra batina i samo ga dobro ali dobro nalupati po nogama i ledjima... ja osobno imam bambusov stap od 1.2m debljine cca 7 cm...
Htjeli su mi ukrasti camce 2komada hrastova... Pa je buraz naruci iz kine dvije spravice koje javljaju kad se dva senzora razmaknu... Camci maltene pod prozorom i stigne se reagirati!!

Ja osobno dijelim ekstra kvalitetne šamarčine...ruku imam a on guzicu za padanje!!
 

Miljenko

Član
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
45
da ne piše, za ne povjerovat je....
strašno...ako što saznam u okolici Siska, javim...
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,529
ajde, budemo i u karlovcu pogledali...imam i ja posađenih 400 komada, pa me zebe oko srca kad ovo čitam...
 
Na vrh