• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ukrasna perad

bhorv

Dobro znana faca
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,658
Zibba dođi u nedelju u bjelovar i nabavit ćeš ga od 50kn na dalje garantiram ti. To su 99% uzgajivači koji imaju neku kvalitetu,a ne šverceri koji prodaju muda pod bubrege
kaj je to neki sajam ili izložba?. dali znaš za koliko bi se mogao nabavit pijetao australorp crni ne patuljasti nego normalan.
 

zibba

Član
Tu od
9 Ožu 2012
Poruka
365
Zibba dođi u nedelju u bjelovar i nabavit ćeš ga od 50kn na dalje garantiram ti. To su 99% uzgajivači koji imaju neku kvalitetu,a ne šverceri koji prodaju muda pod bubrege

Ma niste mi baš usput.
 
H

Hrvach

Guest
To državna izložba, bit će oko 1000 životinja izloženo,a u nedelju je vani prodajni sajam gdje će biti još najmanje dvaput tolko životinja. Australorpa će biti sigurno i izloženo i za prodaju. Bhorv, mislim da i tvoji iz Ludbrega, Ivanca, Čakovca i okolice isto izlažu
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Evo i moje novodošle :mrgreen:

02122012173.jpg


02122012174.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Danas su mi na izložbi takve biserke krv popile. Još mi sad odzvanja u ušima ono kreštanje, nije ni čudo kaj sav vrag bježi od toga :D
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,321
Dvije su više nego dovoljno, bar će mi počistiti sve guštere i zmije po ljeti...samo radi toga sam ih uzeo....
 

ninci

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
206
Pusti ti to Hrvach... meni se ispostavilo odlično što sam si uzela biserke... od kada su mi škanjci (kvragu! okružena sam šumom) otkrili kokoši...svaki dan se zaletavaju na njih... da nema biserki sad vjerojatno ne bi imala više niti jednu kokoš...a ovako je nastradao samo jedan boležljivi picek...
Čim ga skuže dignu frku i sve se posakrivaju...
Čak sam našla i jednog mrtvog štakora... ne mogu se kladiti da su ga one zatukle... ali znam da ga otrov ni moj mačak nisu ubili...
 

Voicee

Član
Tu od
27 Lis 2010
Poruka
163
Pusti ti to Hrvach... meni se ispostavilo odlično što sam si uzela biserke... od kada su mi škanjci (kvragu! okružena sam šumom) otkrili kokoši...svaki dan se zaletavaju na njih... da nema biserki sad vjerojatno ne bi imala više niti jednu kokoš...a ovako je nastradao samo jedan boležljivi picek...
Čim ga skuže dignu frku i sve se posakrivaju...
Čak sam našla i jednog mrtvog štakora... ne mogu se kladiti da su ga one zatukle... ali znam da ga otrov ni moj mačak nisu ubili...
Haha, dobar mačak ... :mrgreen:
 

donmarco

Član
Tu od
28 Velj 2011
Poruka
237
To državna izložba, bit će oko 1000 životinja izloženo,a u nedelju je vani prodajni sajam gdje će biti još najmanje dvaput tolko životinja. Australorpa će biti sigurno i izloženo i za prodaju. Bhorv, mislim da i tvoji iz Ludbrega, Ivanca, Čakovca i okolice isto izlažu

Bio na sajmu, vrlo slaba ponuda peradi, ne računamo golube i ostalo.
 
H

Hrvach

Guest
Slažem se, bilo je dosta peradi ali ko traži dobru kvalitetu trebao se potruditi. Kaj mi se nisi javio, bio sam cijeli dan tamo. Sad je 21-23.12 glavna državna izložba u virovitici i tamo je uvijek najveći prodajni sajam. Ako si zainteresiran ja ću vjerojatno ić sam pa možemo skupa s autom.
 

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
jaoo pa još nisam postavila te fotke... evo ih napokon, bijeli i plavi dečko.
 

Prilozi

  • DSC04622.jpg
    DSC04622.jpg
    57.9 KB · Pregleda: 369
  • DSC04623.jpg
    DSC04623.jpg
    61.5 KB · Pregleda: 1,014
  • DSC04626.jpg
    DSC04626.jpg
    52 KB · Pregleda: 275
  • DSC04636.jpg
    DSC04636.jpg
    47.3 KB · Pregleda: 285

maslačak

Član
Tu od
30 Lis 2011
Poruka
36
evo još dvije.
što mislite o ovom pjevčiću? to je tata.
:)

dodat ću još ovo: ako je netko zainteresiran, neka se javi porukom.
 

Prilozi

  • DSC04627.jpg
    DSC04627.jpg
    42.5 KB · Pregleda: 180
  • DSC04635.jpg
    DSC04635.jpg
    47.2 KB · Pregleda: 569
  • DSC04640.jpg
    DSC04640.jpg
    64.6 KB · Pregleda: 378
Posljednje uređivanje:
U

uzgajivachpk

Guest
evo jedan pjetlić od moga prijatelja ! ovo nije hpk nego vrsta koju mi zovemo jurek i katica kako ga komentirate?

9r3vgg.jpg
 
H

Hrvach

Guest
Društvo za uzgoj i zaštitu malih životinja "Velika Gorica 2005" poziva sve uzgajivače i zaljubljenike u male životinje na 7. županijsku izložbu malih životinja koja će se održati 4-6.1. 2013 g u srednjoj strukovnoj školi u VG ulica Stjepana Tomaševića 21. U okviru izložbe biti će odražane sljedeće specijalne izložbe:
Specijalka Engleskog velikog gušana
Specijalka Posavske kukmaste kokoši
Specijalka Bačkog prevrtača
Specijalka Sisačkog prevrtača
Specijalka Zagrebačkog prevrtača
Specijalka Turopoljske patuljaste kokoši

Ukupno će biti izloženo više od 750 eksponata što je najveći broj na nekoj županijskoj izložbi ove sezone.
Izložba je otvorena za posjetitelje u petak 15-20h, u subotu 8-20h te u nedelju 8-15 sati kada je i podjela nagrada.
Cijena ulaznice za odrasle je 10kn,a za djecu naravno besplatno.
Nadam se da se vidimo u što većem broju! Slušajte radio Banovinu gdje se svakodnevno dijele 3 puta po 2 karte za ovu izložbu!
 
B

bero1982

Guest
Pozdrav svima :D evo ja sam novi i držim ukrasnu perad a to su različite pasmine kokoši,gusaka i pataka imam i zagorske purane i biserke.Evo ako još neko drži takvu perad nek se javi i pita šta ga zanima.Veliki pozdrav svima!! :D :D

Pozdrav i ja sam novi i držim nešto ukrasnih koka.Da li vam neke trenutno nose i koje i koja je cijena jaja.
 

Najnoviji postovi

Na vrh