• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Čemu?
S5 može i u turbo motor, pa kak nebi bilo dobro za Unija?
Ni S3 nikaj ne fali, samo ga zamijeni na 200 sati...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ma mozes stavit bilo koju marku 15w/40 mineralno za dizela HD.
A decki ti hoce rec cemu bacat novce kad ina super 5 zadovoljava sve specifikacije i mozes ga promjenit na 300rs.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
300 sati?
Ja si to nebi dozvolil u svojoj makini
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Dobro mozda sam malo pretjeral,isprika.:(whew):
Onda 200 ili jedamput na godinu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
MrSima, mislim da je to ok, ali vjerujem da bi i trojka ispunila 150 bez problema, a petica 200
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
50 je rjedi od 85.
A u prednji diferencijal i u zadnje sunke (reduktore) hipenol 90..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Slažem se s Oficirom oko gustoče i vrste za pojedine djelove.
Mišljenja su razna, navodno rjeđe bolje i lakše uđe u svaki kutak, ali mene strah jel popuni dovoljno zračnost nakon kaj se zagrije. Ja sam ipak za gušće za te starije makine.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Ti i tvoj kolega ste na najboljem putu da to saznate iz prve ruke, samo sa takvima i radite :(hi):
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Mi se nekak sve čini da smo vrlo blizu svi 3 blizu toga samo nas dva dobimo 50 lipa pa nas pošalje po šibice i još moramo vratit kusurhttp://www.poljoprivredni-forum.com/images/icons/icon12.gif
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
nisu dobri, istina je da su možda i najgori. Slušal sam čovjeka u dućanu koji se došel tužit da mu se takav raspal novi prilikom stezanja. On ga je dotegnul rukom normalno kak se i radi, ali vidi poslje da mu kaplje ulje, pa je stezal još, pa još i ništa dok nije skužil da ne pušta ne gumi nego se to gore gdje je zapertlano skupa poklopac i košuljica- razdvojilo. Toliko o tome.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa ja sam dva već stavio, jedan na auto, jedan na traktor, za sad je suho, imam još za jedan traktor, ali to dok napravi još malo sati..
 

StricVujc

Član
Tu od
1 Tra 2010
Poruka
837
Ne mora biti da se bu baš svaki raspertlal to je samo jedan primjer za koji znam, jedan ali znakovit! :icon_blackeye:
 

Najnoviji postovi

Na vrh