• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Kad ne znaš di treba parkirati. Tam odma iza dućana ( kod njihovih zadnjih vrata ) ima uvijek mjesta za na trenutak stat.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kaj si na divlje parkiral iza ili na parking u naplati?
I ja tam kupujem njihova ulja u prolječe na akcijama zadnjih 6god.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Je, ak dolaziš od Branimirove, ali ne baš i ak dolaziš od Mamićeve stri(a)ne :D:
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Uđeš u ulicu kad ideš od branimirove i iza savateha skreneš lijevo i parkas nadivlje iza dučana.
A ako parkaš na parking u naplati imaš min. 10min da te ne kazne moji,naravno 10min.teče od kad te upiše.
Ili daš 3kn i 1h si miran...

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
U prekršaj ko Mamić .... A kaj drugo ? Odo mi iz teme, a nebi ja da mi daš još jednu opomenu :(rofl):
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ima bolje od super max-a. Super E9 ali nemrem ništa naći o njemu na googlu. Valjda još nije došel do prstiju. :(blush):
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Prvi dojmovi za ulje total rubia 9000 10w40 naspram ina super turbo,sa Totalom motor mrvicu mirnije radi ali ima mi nus pojavu da kod rada na leru ili kad se presalta i naglo dodaje gas dolazi mi ljuti dim to jest nema vidljivog dima al ipak grize za oci dok sa Inom nije se nista osjetilo i nije dimio. Dal je to razlika jer je total za e4 i e5 motore sa ad bluom a moj Fiat euro 0, za potrosnju ulja jos nisam nist vidio jer je odradio tek 20 rs . Sa Inom nisam nist dolijevao na 200 rs .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ja danas uzeo ina super turbo za 6245, na akciji je pa ispada jeftinije od super 5 u redovnoj cijeni.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da to je normalno kad je jedan proizvod na akciji.
Ja sam super 5 kupil na akciji kod nas u jednoj željezari za 160kn dok je turbo kod njih bio 240kn.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Inace, cisto radi informacije, Autopoljostroj je i dok je INA imala diskont(nisam ni znal da ga više nema), opet bil jeftiniji. Znam jer ja kupujem kod njih tu u Popovaci. A cijena ulja u Autopoljostroju i na INA benzinskama je nebo i zemlja.

A ako više nemaju dikont, ne cudi me jer mi nije jasno niti cemu je služil kad je ulje u Autopoljostroju ili Metrou bilo debelo jeftinije nego kod njih. Je... ih njihov diskont onda...
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
To ti je isto ko i Hr proizvodi. U Bosni je Vegata jeftinije nago kod nas. I tak niz primjera.
 

Gajtan

Dobro znana faca
Tu od
25 Pro 2013
Poruka
1,112
Ma da, i umetni gnoj je u Sloveniji bil jeftiniji nego kod nas...

Evo baš sam danas uzel karnister ulja za ferka. 187 kuna
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Inace, cisto radi informacije, Autopoljostroj je i dok je INA imala diskont(nisam ni znal da ga više nema), opet bil jeftiniji. Znam jer ja kupujem kod njih tu u Popovaci. A cijena ulja u Autopoljostroju i na INA benzinskama je nebo i zemlja.

A ako više nemaju dikont, ne cudi me jer mi nije jasno niti cemu je služil kad je ulje u Autopoljostroju ili Metrou bilo debelo jeftinije nego kod njih. Je... ih njihov diskont onda...

Danas sam zvao za neka ulja, Transhidrol je u Auto Poljostroju 265 kuna karnistar,u SeKri 200...
 

Najnoviji postovi

Na vrh