• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ULJA I OSTALA MAZIVA

  • Temu pokrenuo seljaček
  • Datum prvog posta

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Masiva ne drži inu više pa ću vidit u trgo agenciju sad imam 5 ali nisam baš zadovoljan, u trgo agenciji 237 kn kanta nije neka cijena možda uzmem da probam.
Jer 5 kad se zgrije ko voda nisam gledao kiler temp na 80 odmah pritisak malko opane .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jel probal ko Inu super max?
navodno vozi 200 vur bez brige i bolja je od tuba.

260_260.jpg

Ja ju sad imam oko 30 sati...
305kn na Ininoj bengi,i trebalo čekati tjedan dana.
Nisam primijetio ništa posebno,osim možda mirniji start hladnog motora.
Na Super Turbo nemam zamjerki,koristio sam ga do sad,mijenjanje na 150 vur,jednom sam ga ostavil do 200 sati,i počelo ga je cuclati,budemo vidjeli kako se Max ponaša...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Po 229 sam uzeo neki dan. Moram pitat za bacvu. Do nedavno sam uzimao castrol tection pa ako nije velika razlika vratit cu se na to.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kod vas na istoku je sve jeftinije... Ovdje je Super Turbo oko 220kn...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja turbo kupujem kad ina ima akciju po 190kn,al nikad na benzinskoj jer su brutalno skupi.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ni ja nikad ne kupujem na Ininoj benzinski,osim sad,jer za Max nitko nije ni čuo ovdje,a i na bengi su me blijedo gledali.
ST je od 210-220kn najjeftiniji što sam ga mogao naći,ali i ovako i onako tih par desetaka kuna razlike ništa ne znači...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Kod vas na istoku je sve jeftinije... Ovdje je Super Turbo oko 220kn...
Je. Kad predjes most i pokazes osobnu ili putovnicu. Inace nista. Za ovo sam isao 40 km. tj. isao za lezajeve i remenje, a ulje slucajno uzeo. I ja sam se iznenadio. Sve dijelove koji mi nisu hitni uzimam u zg, kz, vz, ck...
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Je. Kad predjes most i pokazes osobnu ili putovnicu. Inace nista. Za ovo sam isao 40 km. tj. isao za lezajeve i remenje, a ulje slucajno uzeo. I ja sam se iznenadio. Sve dijelove koji mi nisu hitni uzimam u zg, kz, vz, ck...
A meni se bolje isplati narućit iz Bjelovara ili Zg-a, nego kupovat tu kod nas u Čk. Iste stvari po 20-30% skuplje nego tamo, kupujem samo ako je sila, ovak si rađe nakupim na papir toga za par stotina kuna i naručim u komadu.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Da baš cu narucit super max i probat ako ne bude ok budem se vratio na rimulu
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Koja je kemiska razlika izmedu super turba i super max dali ni se ta dva ulja dala miješati

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Do sada sam u Fiatagria sipao Super Turbo i sad sam za probu uzeo iz firme Total rubia 9000 koje koristimo u autobusima euro 4 i 5 pa cu vidjeti kak se ponasa inace sam zadovoljan sa Super Turbom
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Danas sam kupil kantu 10 litri INA Super Max. 213kn.
Super Turbo je 192kn/kanta 10 lit.

Od kad INA više nema diskonta na Radničkoj, ulja po diskontnim cijenama prodaje Auto Poljostroj na Sveticama (blizu križanja sa Zvonimirovom).
Možda ta informacija bude nekom od koristi.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Pa ja sam svojevremeno isto u Autopoljostroju kupil Inin Hipenol po diskontnoj cijeni, al tad su još delali u Radničkoj. Si ti bil tam ovih dana pa znaš da ne rade, il si čul !?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Zval sam INA Maziva, pa su mi rekli da nema više diskonta, i uputili na AP.
A u AP sam bil jutros. Jedino kaj se tam teško parkirati, ali je zato bar bliže :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh