• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ulja za mješavinu , dvotaktna ulja

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,604
Zato što je Ultra čisti sintetičko ulje, ovo obično je mineralno ili polusintetika, sintetička ulja imaju puno bolja svojstva sagorjevanja i podmazivanja, puno manje ili gotovo ništa gareži...a na kraju ako si dao 8-9000 kuna za pilu zašto joj ne bi dao bolje ulje
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Malo profi ulja, ah za profi pile takvo ulje mora bit, neki buju rekli da je to za xp pile koji neznaju. 🤭
Ulje je Švedska tehnologija👍



 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,588
Nije to husqvarnino ulje. Husqvarna ga samo pakuje. Husqvarna nema svoju rafineriju. Ulje za njih rade francuzi
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,130
Evo moje nastambe iz šume. Dal sam si truda da ju napravim kaj si imam gdje sjesti i ostaviti stvari gda delam u šumi. Za sad je malo korištena, ali se nadam da se to bude promjenilo. ;) Još fali par kamena ili cigli na koje se more postaviti rešetka.😉
 

Prilozi

  • šuma.jpg
    šuma.jpg
    76.9 KB · Pregleda: 26

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,583
Malo profi ulja, ah za profi pile takvo ulje mora bit, neki buju rekli da je to za xp pile koji neznaju. 🤭
Ulje je Švedska tehnologija👍



I koliko je skuplje od LS-a?
 

Najnoviji postovi

Na vrh