Pa i nije neki prinos... Ja još čekam kombajn , vidjet ćemo...od 10 do 20m po jutru zasad ovi koji su skidali kod nas...ali nema još puno preostalih, ovdje sigurno 80% repice što je posijano u jesen prošle godine je presijano ove godine u proljeće sa nekom od proljetnih kultura
Pa realno više od toga se nije ni moglo očekivati s obzirom kako je izgledala...jesenas od ozimih kultura, zasijano bilo u ataru najviše uljane repice, na kraju jedva 20% dočekalo žetvu. Ona suša koja se nastavila i u jeseni, sve do 15.12 učinila svoje, pa s lošim sklopom, male itd ušle u zimuPa i nije neki prinos... Ja još čekam kombajn , vidjet ćemo...