Ja sam je ove godine preskočio, reko dosta malih njiva u pitanju, teška sjetva bila ono suha, manjak vremena, reko neču silit, na kraju prc... iz nekog razloga kod svih ostalih iako nisu bešto izgledale u jesen, sada je u našem ataru 90 posto repica odličnih i baš obećavajućih, nešto im je ove godine baš odgovaralo u proljeće. KC-KŽ kraj da ne pričam, strašne repice ko i uvijek, a nedavno sam išao za Osijek, na tom potezu iznenađujuće malo repica sam vidio.