• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Umjetna gnojiva

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Dali netko ima informacije što je sa kutinskom sedmicom, uplati sam a navodno ga ne prave, ne znam dali da čeka još koji dan ili da mjenjam narudžbu
 

salafek

Novi član
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
7
Bome ja tek sad vidim razliku u yari od kupusa , kukuruza , krumpira dalje nemoram pričat.
Bolje se topi od kutine i bolji urod imam.
Za dalje ostajem na yari a sad ko ima puno možda mu bolje jeftinije ipak treba nešto i zaradit.

Gdje kupujete Yarina gnojiva ?
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Cijena trenutno što sam ja dobio 120 kn 40 kg pa sam uzeo 3000 tone da ostane što prije poticaja jer će odmah da se dignu cijene.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,416
To je otprilike 2150 paleta. Prije bi rekao da je trebalo pisati 3000kg. U svakom slučaju nebitno, on zna koliko mu treba. A što se tiče cijene, cijena je već gore, najbolje je bilo preko ljeta kupovati.
Kod nas ima samo 15-tica i urea, to Kutina stala sa proizvodnjom?
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Ja sam pita za 0-20-30 pa mi rekli da je momentalno skuplja od 7-20-30 ali da ce se cijena koregirati na nekih 350kn/100kg a urea nesto ispod 300kn

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
Nisam bas siguran ali radi razgradnje biljnih ostataka je bolja urea neko mi to reka

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Znam da se mali zeznuo u pisanju. Malo ga zezam.

Ma je zezno se 3 tone izvinite,plus nešto ureje kutine uzeo .
Lako razbacat najlakši posao ali platiti.
Neznam ali sigurno će dignut cijenu kad poticaj krene.
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Ja.
Nisam primjetio razliku od Kutinskog granuliranog,osim što su vreće 40kg...to je malo zeznuto!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Kak smo svi oslabjeli. :(hi):
Nekad su vreće bile 50 kg i nije bilo problema, a sad je problem čim je malo teža od 25 kg. Godine činidu svoje. :icon_scratch: Meni bi još bolje pasale po 15 kg. :icon_rofl:
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,862
Nije da sam star(30 god.)ali lagao bih kad bi rekao da je laganica 2800kg prebaciti iz prikolice u kultivator sam u vrećama od 40kg ;)
A nemam ni srca reći ženi da mi pomogne :D
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nije lagano, pogotovo ako treba dizati u sagnutom položaju. No, ako je volje, sve se napravi. Pri tome je jako važno čuvati kralješnicu.
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Sve se lagano mjenja a nekad sam znao u fusu posle posla istrpati sleper brasna sa kolegom :)
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Nostalgija za dobrim starim vremenima? Oj mladosti moja, gdje si sada, gdje si? Ode nepovratno. :icon_hang: Ostaje nam samo međusobno tješenje. :icon_pidu:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Zato ga ja složim pa samo dva metra do rasipača prinesem i gas sve je dobro dok si mlad.
 

Najnoviji postovi

Na vrh