• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Unia ares

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ovo mi se čini kao dosta dobar stroj i zanima me jel zna neko tko je zastupnik za te strojeve u hrvatskoj?

8bf43c68c0.jpeg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
meni se taj stroj bas i ne dopada... u teskoj zemlji nece napraviti dobru pripremu iz jednog prohoda,ako se ide dva ili vise puta sijacica samo smeta, on zahtjeva brzo kretanje, a sa sijacicom ne mozes ludovati,sijacica je jako daleko odiza pa je teze traktoru za nositi...
 

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@toma84 hvala na linku, nisam ni znal da je fortuna agro u vrbovcu, a dosta sam tamo.

Meni se stroj sviđa jer znam da se može dan ili dva potanjurati i onda izravno kod sjetve ješ jednom, ali treba malo jači traktor od nekih 100-120 konja.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Stroj Poljskog proizvođača, za njihova poljska pješčana tla :)

Gogo je sve objasnio!
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Pa i svi zapadni proizvodjaci proizvode kratke tanjurace. Kod mene u kraju su postale pravi hit. Koriste ih za sve. Od proljeca do jeseni. Meni se najvise svidja za postrnu sjetvu i unistavanje biljnih ostataka.
Ovoj nedostaje paker valjak i pojedinacni amortizer za svaki tanjur.
A jos i da ne spominjem transport i okretnost na polju naspram glomaznih vucenih.
Samo ova nije igracka za 80-90 ks nego makar 120 i vise.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,335
Ima i ova amortizere na tanjurima, imaju sve.
Meni se taj stroj isto sviđa, najviše zbog prašenja strništa,
ali i za pripremu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh