• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Unia ares

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
Ovo mi se čini kao dosta dobar stroj i zanima me jel zna neko tko je zastupnik za te strojeve u hrvatskoj?

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
meni se taj stroj bas i ne dopada... u teskoj zemlji nece napraviti dobru pripremu iz jednog prohoda,ako se ide dva ili vise puta sijacica samo smeta, on zahtjeva brzo kretanje, a sa sijacicom ne mozes ludovati,sijacica je jako daleko odiza pa je teze traktoru za nositi...

IMT555

Član
Tu od
11 Srp 2013
Poruka
825
@toma84 hvala na linku, nisam ni znal da je fortuna agro u vrbovcu, a dosta sam tamo.

Meni se stroj sviđa jer znam da se može dan ili dva potanjurati i onda izravno kod sjetve ješ jednom, ali treba malo jači traktor od nekih 100-120 konja.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,799
Stroj Poljskog proizvođača, za njihova poljska pješčana tla :)

Gogo je sve objasnio!

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
4,588
Pa i svi zapadni proizvodjaci proizvode kratke tanjurace. Kod mene u kraju su postale pravi hit. Koriste ih za sve. Od proljeca do jeseni. Meni se najvise svidja za postrnu sjetvu i unistavanje biljnih ostataka.
Ovoj nedostaje paker valjak i pojedinacni amortizer za svaki tanjur.
A jos i da ne spominjem transport i okretnost na polju naspram glomaznih vucenih.
Samo ova nije igracka za 80-90 ks nego makar 120 i vise.

AntonioJD

Dobro znana faca
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
2,139
Ima i ova amortizere na tanjurima, imaju sve.
Meni se taj stroj isto sviđa, najviše zbog prašenja strništa,
ali i za pripremu.

NEWHOLLAND

Dobro znana faca
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
4,588
Znam da ima. Ali te gume mi nisu neka sreca. Opruge mi se puno vise svidjaju.

Najnoviji postovi

Na vrh