• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIA PLUGOVI

  • Temu pokrenuo Kordunas
  • Datum prvog posta
K

Kordunas

Guest
zbog ovotrenutne krizne situacije potražio sam cijene manje razvikanih marki plugova pa sam dosao do saznanja da su plugovi unia jeftiniji i do 30%prema drugim markama ali me muči kvaliteta neznam da li vrijedi ono pravilo koliko para toliko muzike?
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
u većini slučajeva ti vrijedi to pravilo,mislim da je bolje kupiti polovan plug nekog poznatijeg proizvođača nego novi kojemu je kvaliteta jako upitna.
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Kordunas kaže:
zbog ovotrenutne krizne situacije potražio sam cijene manje razvikanih marki plugova pa sam dosao do saznanja da su plugovi unia jeftiniji i do 30%prema drugim markama ali me muči kvaliteta neznam da li vrijedi ono pravilo koliko para toliko muzike?

Prijatelju koji te plug zanima?!
Bolje uzeti nekaj DOBROG polovnog nego jeftinu novu robu...? Raspitaj se dobro...
 
K

Kordunas

Guest
tražim četverobrazni plug po mogućnosti sa osiguračima za kamen federi ili hidraulika
 
T

tomek998

Guest
cijenom jesu ali ima ga moj prijatelj ali nije bas nesta
 
T

tomek998

Guest
jel netko mozda zna kakvi su lezajevi u okretnoj osovini kod okretaca?
dali su konusni ili kuglicasti
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,622
tomek998 kaže:
jel netko mozda zna kakvi su lezajevi u okretnoj osovini kod okretaca?
dali su konusni ili kuglicasti
99% su kuglični (ak su na kotačima traktora i auta).
 
Na vrh