• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

universal dt 445

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
evo da ja predstavim naš traktor
radi se o universalu dt 445 iz 84.g.,,kupljen je prošle god u 9 mjesecu,,pokazal se jako dobar pa smo ga odlučili ostaviti i srediti kak spada,,slike slijede u nastavku...

ovakav je bil kad smo ga kupili



lagano rastavljen







 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
nakon dugo traženja kupili smo kabinu od universala 643 iz 96.g.,,koja nam naravno nije pasala 100% pa smo ju morali pripasati

stigla je doma



ima full opremu:lol:(radio,,neki zvučnik,grijanje i hlađenje)nadamo se da bude sve funkcioniralo



počinju radovi i pripasivanje













 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Odlično obavljen posao,samo da si još kabinu ofarbao kad si i traktor.
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16






kabina skinuta dolje zbog farbanja



skinuti blatobrani



eto tu smo sad stali,,sutra slijedi priprema kabine za farbanje i nadamo se da bude ovaj tjedan sve komplet gotovo,,javim se s novim slikama..pozdrav!!


slobodno komentirajte,,savjetujte..
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,390
A gde ste našli tu Orašje kabinu???
Inače, to mi je najljepša aftermarket kabina, ugrađivana u našim krajevima.
Osim toga, vrlo je čvrsto napravljena.

Bilo je takvih kabina na 640, no nikad ju nisam videl na 3 seriji (uglavnom su one slovačke).
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
dado- budemo pofarbali kabinu ovaj tjedan

zagorec-već sad je to traktor,a kad ga sredimo do kraja onda bu to traktor i pol:D,dojdi ga pogledati ak imaš koji dan vremena..

zj-kabinu smo našli na njuskalu nakon 2 mjeseca trženja,bila je u nekom mjestu blizu križevaca,,
lijepa je ali nije baš čvrsto napravljena,,ili na ovu nisu baš pazili jer kad smo ju uzeli bila je ispucana na par mjesta,,na par mjesta su je već prije pojačavali,,ali sad je to riješeno pa se nadamo da bu ok..

evo par slika di na kojima se vide napuknuća(ima ih još ali nisam sve slikal) i pojačanja koja je stavljal bivši vlasnik









 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
lijepo odrađen posao, uvijek mi je žao kaj na svome 445 nemam prednju vuču.

Inače mi smo stavili kabinu od Ursusa 335 gore uz neznatne preinake, nije ovak dobro opremljena al bitno je da ne pada i puše po tebi kad radiš.
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
mane -možeš staviti koju sliku svojeg traktora da vidim kak izgleda ta ursusova kabina na universalu,,inaće i nama je ta od ursusa c335 bila u užem izboru ali onda smo našli ovu i uzeli ju.....

evo jš malo slikica,,kabina je polakirana i montirana,,sad samo još trebamo dati napraviti 3 stakla koja fale i to je to


















 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
jedina prerada na njoj je bilo sužavanje ovih donjih stakala sa strane jer inače nebi ovaj tunel mogao preko haube. Sve ostalo paše bez preinaka, jedino smo još stavili dva držača sa svake strane ispod tih stakala.
 

mladenko

Iskusan lik
Tu od
27 Sij 2011
Poruka
1,228
[/QUOTE]

Lepo odrađen posao,
ako može poslikati zadnju šajbu i pante da vidim kak to izgleda, jer ja nemam zadnju šajbu pa ne znam kak bi ju uopče namontirao?
thx
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
sutra poslikam zadnju šajbu pa stavim slike

kabina je od Universala 643 iz 96.g.,,,:supz:
 

nik_vž

Novi član
Tu od
18 Pro 2011
Poruka
16
da malo dignem temu

postavili smo ventilaciju,radio,svjetlo,zvućnik



antena od fičeka paše bolje od orginala:D



stavili smo amortizere na zadnje staklo,,naravno pripasali smo amortizere od golfa dvojke kao i bravicu bunkera od dvojke koju smo stavili na vrata,,i sic je iz dvojke ali nemam sad slike od njega,,heh sve iz dvojke paše na universala :lol:



gornji nosač smo ostavil kakav je i bil,a donji smo napravili drugi,5 minuta posla:supz:



jedna slikica dok je još bil bez kabine



pa par slika od zime i čišćenja snijega



 
Na vrh