• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Mora ovaj biti duzi pa ima dva cilindra vise kaj ne kak se tvoj ponaso do prodaje kak se ponaso do 2500rs jer s tolko si ga prodo jel znas di je sad traktor??
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
u zagorju,nije me nikad ostavil u poslu,ali uvijek nekaj,ovaj semering,pa onaj,pa kak got da ga zadihtaš pušta,kaj se potrošnje tiče kad sam imal 703 i 683 nikad mi nije bilo dosta plavoga na godinu,a sad sa fiatom mi ostaje trečina,s time da čak i više delam.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,744
Bučo ak nekaj platiš :icon_jook:bum ti ja povedal sve kaj znam o onim univerzalima iz mojeg kraja....
Plavi starac 2cilindra je uglavnom neuništiv, 643 tak bilo je svega s njim najviše ga motor bolel, a 683 ili 703 ne sjećam se koji je bil motor se razišel pa je dobil od zastave motor(prodan je zamijenil ga lamborghini 100 konjića)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma kaj se tice ak on de slini to me ne smeta botno da on radi kak treba a plavi ja ga za imt 542 nemam dosta jer ni ne dobijem ga kolko mi treba @mika mozemo :icon_pidu: pa pa da cujem jos savijeta!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Bučo,za tebe je 640 DTC taman...reko si da imas manje parcele pa ti serija xx3 ne pase jer imaju jako mali anjslag...

@danek ti si prodo 683 u zagorje il koji? i di točno
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ma sve ok svida se meni i 640 samo dal bude dovoljan za roto branu kasnije za balirku ili mi bude umiral pa ce opet trebat mijenjat zato i gledam traktore 70ks jer kad vec uzimam drugi traktor da uzmem odmah kak treba!!
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Kakvu balirku budes kupil?
Moj kolega ti tera galignani tolobalirku na remenje sa 530 DTC

6d602b314c5d4da48fbe8655c72e6743.jpg
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
Bučo,za tebe je 640 DTC taman...reko si da imas manje parcele pa ti serija xx3 ne pase jer imaju jako mali anjslag...

@danek ti si prodo 683 u zagorje il koji? i di točno

703 je otišel prek veternice u radoboj
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
da 640 dtc traktor prfekt i ne kvari se samo tak ima ga kolega znam dost o njemu dobro sam od kolege je obični nije duplak
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
U radoboj kažeš...jel znaš di točno živi i s čim se bavi?
Zna za jednog da ima velikog univerzala i da lagora s njim
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
@danek ako hoces pomoc savijetom ok nemoras bit bahat ja nisam 100% se odlucil za taj traktor svida mi se kak sam i reko al nije jedini izbor ima jos par marki koje su u uzem krugu da nekad par ks puno ovisi!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
neznam baš točno kuču negde u radoboju,bučo napisal sam ti kakav je traktot i da ga ne kupiš a ti i dalje tereš po svojem,tko je onda bahat
da kaj sam zaboravil,taj traktor ima i jednu vrlinu,hidraulične kočnice,to nikad nisam više doživel,stal je u mjestu
 
Posljednje uređivanje:
E

el pibe

Guest
Bučo,ovi mali Universali od 45-55 ks su zvijeri.Ima ih dosta u mojim krajevima.I često vidim da su baš "UNIVERZALNI"okretni,jaki nema zamjerki od moje strane samo pohvale.Za ove veće modele nisam upućen.Nego nekaj od 75ks ja bi tu gledao najprije na Torpeda.Ali to je moje mišljenje.
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Buco, mislis uzimat traktor koji bu teral rotobranu i rilobalirku i ti razmisljas o 70 ks, meni covjek s laborghinijem od 100 ks imal problema s balirkom, na ravnici.. dobro ti danek veli, ak si bas zapel za univerzala, uzmi 6 cilindi stotku, ovog bus ubil s tim prikljucima jer ima sam sebe kaj vleci. A neki same explorer 90 bi ti gabaritno i po snazi bil super
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
ma nemaš beda kaj se mene tiče ja znam kaj je fiat traktor ja sam s univerzalom prezadovoljni dovoljno je jak za moje potrebe i nikad me ne iznevjeril al da trebam jači traktor do 100 ks fiat bi jedino došel u obzir.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Ja nebi uzimo ni preveliku roto branu ni rolo balirku uzimo bi sve normalnijih dimenzija ja nisam reko da uzimam taj traktor to je traktor koji mi se svida i po snazi i po gabaritima uplanu je uzet jaci traktor i univerzal je u uzem izboru uz njega je jos zetor, same, fiat i mf buduci da je bilo rijeci da mu je motor bolan pa me iteresiralo dal je to sreca da nekom motor traje a nekom ne htio sam cut misljenja savijete o tom traktoru da znam dal da ga gledam ijednog kad cu uzimat traktor ili da ih uopce neidem gledat jer kod mene ima par komada i nemogu znat kakvi su zato sam pito tu vas!!
 

Najnoviji postovi

Na vrh