• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,233
Skrhal se zubčanik od rikverca i zuji u rikverc
Nema veze,bitno da sam vozil i 640 :icon_lol::biggrin:
 
E

el pibe

Guest
Vidiš ima jedno mijesto kod Kraljevca zove se Police tam u okolici svi voze pretežno plave Univerzale.Sad jer se furaju na policiju.Ili je došlo do zabune prilikom adresiranja pa su rumunji poslali seriju v Zagorje a ne u SAD:wink:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Molio bi da neko napise malo vise o univerzalu 703dt jer jako mi se svida taj model traktora a vecina veli da je motor problematican kod mene u kraju ih nema znam za jednog i on na dvoristu ima tri univerzala i medu njima 703dt i znam da ga stalno ganja jer ima farmu muznih krava al nisam prico s covijekom da vidim jel imo problema s njim pa ko ga je imo i jos ga ima pisite sve sve me zanima!!
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
ja isto znam za jednoga kaj ga ima i kolko sam čul nema s njim problema a isto ga tjera sve po svud ali ga je dofural iz njemačke sad kakvi su ovi kaj su kupljeni kod nas to nebi znal .možda su oke djelova ima sve po svud za njih i nisu nekaj skupi tak da
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Taj jedan kod mene u okolici sta je ima dvobrazni okretac zahvat min14" roto branu sumljam da je ispod 2.20cm i pod rolo balirkom je cijelo ljeto i uvijek ga vidim da radi e sad dal je imo kakvih problema neznam moro bi otic vidit s covijekom al trazim jos savijeta i misljenja jer traktor mi se svida svaki dan sve vise i za moje potrebe bi bio dobar jer moram uzimat nesto jace al opet ne preveliko jer mi treba i za sumu!!
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Znam da pitaš za 703 al gledaj malo i druge modele. Recimo moj bratić ima U-533dt i sa njim radi hrpu posla, kupio ga je polovnog i do sad jedini kvar mu je bio na hidraulici, mislim da mu je puštao ulje na semeringu. Kod njega je prek 10 god. Motor je tri cilindra i 50-tak ks. a ide naspram mog U445 ko metak.
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
ja sam videl dost ljudi iz okolice križevci da imaju univerzal 703 i dosta ih v šumi koriste jak je to traktor dok pogledaš odličan samo sad zavisi kakav je radnik al što starije godište to je bolji kaj se univerzala tiče i dost njih je pokazalo da su zdržljivi , treba se raspitati dobro po netu nema baš puno za njih karakteristika .

dobar ti je i model 640 ja znam osobno čoveka koji ga tjera ko vraga i dan i noć, jedini mu je traktor na 25 rali zemlje .
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Znam da bi s starijim modelima bio zadovoljniji jer su kvalitetniji al meni treba traktor koji ce moc tjerat roto branu ako bude sve po planu i rolo balirku tak kad vec uzimam drugi traktor jer mi je ovaj moj posto preslab onda cu ozet odmah neke jace i pomalo uzimat prikljucke po planu!!
Zato i pitam tu jer slabo se nalazi detalja o njemu na netu i bolje je cut vise misljenja od ljudi koji ih imaju ili su ih imali!!
 

ibosilj

Aktivni član
Tu od
26 Pro 2012
Poruka
1,056
Sused ga imal, traktor roden za teske poslove, jak ko bik, al tezak ko dva bika i tu mu najveci problem, u transportu ga 643 nas sisal u bregu sam tak, al zato se s 3 brazde igral, a navodno moze puno posrknuti, ne stignes ga napajat
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Meni treba iskljucivo za teske poslove transporta bi on imal jako malo tak da me to ne dira a sad potrosnja ovisno od posla ako radi pod velikim opterecenjem sigurno da posrkne!!
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
pod opterečenjem svaki posrkne nebi pogrešil z tim traktorom da ga nejdeš što starije godište i da nema puno radnih sati duplak kabina je velika komotna
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
evo mojeg bivšeg ,koliko vidim poskupili su dosta od kad sam ja svojeg se riješil prije 5g,a imal je 2500rs,moj savjet nemoj si to kupovat,ako baš hočeš kupi rađe universala 1010,to je ipak 6 cilindara i to može podnesti to čudovište od kotača i getribe.
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zasto ne jesi imo kakvih kvarova znaci da getribu nije moguce unistit 1010 to je 100ks jel tak to mi je malo previse i taj je odmah duzi kaj mi ne odgovara radi malih parcela i puno okretanja!!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
703 i 1010 su istih gabarita 4 tone željeza + utegi,70ks to jako teško podnosi,a kotači prednji 28 a zadnji 34 cola,getribu nebuš strgal ali hoče zacvikati,u zimi teško pali,ustvari na 703 su tavili motor od 553 samo kaj su u bloku napravili napravili veče rupe
 

Najnoviji postovi

Na vrh