• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

UNIVERSAL

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Misliš da na PVP pušta, na semeringu?

Moguče da vrati naftu kroz semeringe, dovoljno da predtlak izgubi.
Ili možda curka na onom pipcu ispod pumpe, mada mislim da bi to moralo biti tak jako da bi bilo vidljivo.
Ili je ventil prije distributor pumpe.
 
U

UNIVERZALL

Guest
Ljudi, zanima me dal je ista snaga motora u kw kod universala bez prve vuče i s prvom vučom?
Prodao bi svojega univerzala 45 i kupio bi univerzala 550 m plavi il 640 bez prve vuče.Što mislite dal se isplati i koji bi bio bolji?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Snaga je ista bez obzira na vuču. Moj glas je za 550 pogotovo ak ima prvu vuču, rekao bih da je to još stara garda i da je kvalitetniji od 640.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,963
Plavi ili crveni.
Manji dupljak je slabiji u brzini, no čuda radi s prednjim pogonom, tak da nekad većem ni snaga ne pomaže.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
A koja je razlika u boji kod 550?
Plavi su išli na zapadna tržišta i navodno su nešto kvalitetnije napravljeni. Nisam imao plavog niti ih kod mene ima al sam tako čuo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,963
Plavi su bili za izvoz u sjevernu Ameriku, gdje su bili prodavani pod imenom LONG Agri.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Evo mojeg unija
DSC_1189.jpg
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
To smo samo 3 prikolice za hranit nagazili da nemoram svaki dan se vozat po silažu,a silirat još neću cca 3tj.
Ovo je več malo i suvlji kukuruz,silažni mi još ima dosta mljeka taman su sad pečenjaci za jest.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ide dosta dobro,čak sam se iznenadio 2-3 spora na 2100o ipak je on 3cil. motor.
Nije to posao za njega malo mu lagan prednji kraj pa uz među je malo problem,no to sam samo 3 prikolice jer sam sa df-om gazio inače sa df-om siliram.
 
U

UNIVERZALL

Guest
To je lijepo čuti :) na mojoj 45-etici sve radi,zadovoljan sam traktorom,bomba :)
 

kruno1601

Član
Tu od
8 Sij 2015
Poruka
91
Ja se baš nebi složil s tim da je traktor živahan ima ga sused 1 sam silazi vuko i moj 550 ki se cini puno življi
 

Najnoviji postovi

Na vrh