• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Update prednjih svjetla Zetor stari-novi tip

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Stavljao sam te H4 u prednje farove pa nisam vidio neke razlike u osvjetljenju. Isto tako sam stavio radna svjetla na žmigavce ( obična, ne led ) isto tako nemaju neke vajde. Jedino da su gore na kabini pa da svijetle pokraj traktora onda bi možda bilo neke koristi. Ista takva radna sam stavio na zadnju stranu kabine i osvjetljavaju odlično.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Padne prasina na sajbu pa vise bljesti u kabinu nego ispred.
Najbolje svjetle lampe naprijed u masci, na tegovima...ako ne moze tamo onda ispod sajbe, po mogucnosti udaljit ih malo naprijed.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Kod mene na Ursusu su na kabini gore 2 led maglenke po 27 w i osvjetljavaju odlično po noći.Nekad i ne palim ona naprijed svijetla na haubi koliko dobro rade ova na kabini.
 
Tu od
28 Kol 2019
Poruka
40
Stavljao sam te H4 u prednje farove pa nisam vidio neke razlike u osvjetljenju. Isto tako sam stavio radna svjetla na žmigavce ( obična, ne led ) isto tako nemaju neke vajde. Jedino da su gore na kabini pa da svijetle pokraj traktora onda bi možda bilo neke koristi. Ista takva radna sam stavio na zadnju stranu kabine i osvjetljavaju odlično.
Ja imam led iza i super su. Mislim da cu najprije kupiti prednja, probati po mraku i odrediti najbolju poziciju pa tek onda montirati

U svakom slucaju hvala za info ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Vodi računa da se svjetlo odbija od haube pa stradaju oči.
Ma jebal vas posel po noči za kojeg treba svjetlo da bi mogel naciljati.....
 
Tu od
28 Kol 2019
Poruka
40
Dobar savjet!
Pazi moj nick. Hobby, to znaci da po danu radim i firmi a radove (oranje,rotiranje, branje kukuruza) dosta radim po noci pa mi je bitno ;)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Kam buš s novcima kad na dve strane služiš?
Ili ovo kaj po danu zaradiš po noči potrošiš :unsure:
 

Najnoviji postovi

Na vrh