• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,865
Dok od takvog majstora dobijem pohvalu, vjerujem da sam na dobrom putu z svojim projektom. Fala @MUHA
Je, istina je.. Najlakše je prek sega sam pofarbati, al nije to to..
I najjači su mi oni koji su v 2 meseca gotovi z kompletnom "restauracijom" 🤦

od svega viđenog na filmu ja sam najviše oduševljen Urošem (kao i uvijek) .

isto tak se nadam da ekipa koja to radi bude došla na svoje i jednog dana prodali svoje željezo ili svoje ruke za masne pare .

Ja sam rekel da kramer nejde z grunta dok sam ja živ. Poslje dok mirne i ispunjene duše didem na onaj svet, nek delaju z njim kaj očeju. Mada bilo bi lepo da i dalje ostane v familiji, al na to nebrem utjecati 😉
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,689
Podržavam ovakove projekte, oni se rade za uspomenu na Imt i to je to. Ovakav primjerak sa svim urađenim i pogotovo ovakvom kvalitetnom bojom ja bih vozio samo do trgovine i eventualno samo neki transport ali isključivo po asfaltu i to je to. I parkirat ga ispred kuće za uspomenu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh