• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Malo smo razvukli uvlačno grlo :(sweat)::(sweat):





Onda je to ovak nekak izgledalo



Ostalo je poravnati još ovaj lim



Promjenjen lanac je za pogon noža i ventilatora.
I krenulo se u čiščenje i odmaščivanje radi musanja





 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Vjerujem da se može zamjenom lančanika, a kaj bi se s tim dobilo nemam pojma.
U sljedečoj rundi bude slika pogonskih lančanika
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Ne može takvu getribu ima 210 i 290 a i to se ne koristi za kukuruz presitno a i potrošnja drastično raste .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Vidi se i na zadnjoj, pitanje je samo koja je kod tebe zadnja
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
Zakaj ne ako ćeš moći dođi iduče godine pozvan si več sad a možeš dovest i još nekoga !!!!
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,685
Puknuti ja donesem 3 stabljike za prezrntaciju uživo a i koju litricu za podmazat da ne zastane u uvlačnom grlu ali mislim da Željko nebu dobil ausvajs za pohode k SVETOM VIDU
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,953
He pa ja na dvoru imam više od tri stabiljke i zakopčan Petinger prezentacija može odmah u jutro !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ako ne paše u mjestu ima još na polju poluzelene kukuruze .
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,685
Ma ne prezentacija Petingera nego Mengelea osim ak se nesmije maknut od mlekare da mu se susjedi dive :D:.A to jel se smije maknut od mljekare čemo pitati majstora MAZALA:drink::wink:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,637
da ja znam di je ta mlekara več bi bil prikopčan na imt makarkombanj bil kategorija II
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,668
Ma ne prezentacija Petingera nego Mengelea osim ak se nesmije maknut od mlekare da mu se susjedi dive :D:.A to jel se smije maknut od mljekare čemo pitati majstora MAZALA:drink::wink:
Razlog za parkiranje kod mlekare nije samo radi susjeda, ali o njemu neču javno samo znam da je tam na najsigurnijem mjestu :(giggle)::(giggle):
 
Na vrh