• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređenje traktora-ozivljavanje starih strojeva

B

BAGERISTA

Guest
Svaka čast,,,,super obavljeno,,boja mi se sviđa..........:prayer:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
E super , sad još drmni financijski izvještaj naročito reparature motora
 

21yes

Član
Tu od
22 Ožu 2008
Poruka
436
Meni se više sviđao onako u original stanju, ali se očito morao raditi motor i prednji most i još neke stvari pa jeonda gazda odlučio i srediti limariju. Čini mi se da je boja malo drugačija a i možda je samo nova pa dok ostari malo, ali nije mi jasno zašto su lampe i žmigavci polakirani u crno. Pohvale na trudu!
 
G

GROF

Guest
., svaka čast majstore!., skidam kapu!, onu pravu!, onu LIČKU!!!
 
O

oz7

Guest
Hvala svima.
Boja je original Landini i na nju sam se odlučio jer mi je mnogo ljepša od universalove pa sam cijelu bojevu shemu s malog landinija prenio na universala.
Lampe i žmigavci su bojani u crno trasparentnim sprejem, zato jer mi bolje izgleda tako. :D

Razlog cijele akcije obnove je bio leteći lager koji se otpustio i napravio veselje u motoru pa je bila potrebna generalka.

E sad financijska računica je izgledala otprilike ovako:

Dihtunzi,karike,filteri,leteći lageri,klipnjača,ventili i ostali dijelovi - oko 2000kn
Obrada glave, radilice - 800kn
Anlaser Iskra (neočekivani trošak) - 1400kn (rumunjski 1200kn)
Rad mehaničara - 2200kn
Boja Landini 2kg - 500 kn
Ostale stvari poput ulja,antifriza kita novog sjedala i sl. sam več imao pa ih ne računam
Priprema za lakiranje i samo lakiranje - oko 5 sati i pol gajbe pive :D (napravio sam)

Sveukupno skoro 1000€ ulupano u stroj al jbg kaj se mora mora se :partyman:

Još je u planu složiti rasvjetu jer trenutni farovi ne valjaju ništa pa sam ih samo zacrnio zasad a novih takvih više nema za kupiti pa ću morati nešto iskemijati
 
M

mario--apn-sl

Guest
:supris::supris::prayer:

stvarno je traktor sređen fenomenalno :supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Hvala svima.
Boja je original Landini i na nju sam se odlučio jer mi je mnogo ljepša od universalove pa sam cijelu bojevu shemu s malog landinija prenio na universala.
Lampe i žmigavci su bojani u crno trasparentnim sprejem, zato jer mi bolje izgleda tako. :D

Razlog cijele akcije obnove je bio leteći lager koji se otpustio i napravio veselje u motoru pa je bila potrebna generalka.

E sad financijska računica je izgledala otprilike ovako:

Dihtunzi,karike,filteri,leteći lageri,klipnjača,ventili i ostali dijelovi - oko 2000kn
Obrada glave, radilice - 800kn
Anlaser Iskra (neočekivani trošak) - 1400kn (rumunjski 1200kn)
Rad mehaničara - 2200kn
Boja Landini 2kg - 500 kn
Ostale stvari poput ulja,antifriza kita novog sjedala i sl. sam več imao pa ih ne računam
Priprema za lakiranje i samo lakiranje - oko 5 sati i pol gajbe pive :D (napravio sam)

Sveukupno skoro 1000€ ulupano u stroj al jbg kaj se mora mora se :partyman:

Još je u planu složiti rasvjetu jer trenutni farovi ne valjaju ništa pa sam ih samo zacrnio zasad a novih takvih više nema za kupiti pa ću morati nešto iskemijati


Več kad se moralo potrošit ,nek si cijelog sredija,,,svaka čast,,,na obavljenom poslu,,i trudu,,,a živci zbor kod šmirglanja na pašu...:D
 
A

antonio carraro

Guest
pozdrav ljudi traktori su vam odlicni.ja imam deutz d25 iz 59g lani je limarija sređena.rado bih vam uploudao slike ali sam novi na forumu pa neznam kako ih postavit...ugodan pozdrav iz g.kotara
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,048
evo uspio sam nesto....hvala na pomoci:)
Lijepo uređena stara makinica
med3dbravoffbc4.gif
 
A

antonio carraro

Guest
raskapao sam ga na pola jer mi je prosao semering na radilici pa sam ga usput i malo osvjezio jer je izgledao uzasno..inace mi sluzi samo za vrtit cjepac za drva..za to je odlican.stedljiv je,iznenadjujuce tih i miran traktor..pravi strojcek.prezadovoljan sam :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Stvarno za skinut kapu,,,,ljepo uređen,,,svaka čast..:D:eek::eek:
 
A

antonio carraro

Guest
hvala vam decki ma joj nije to nista posebno kupi malo boje,stavi u kompresor i peglaj..meni je veci izazov otvorit motor i napravit generalnu...a to ce bitt ini mi se uskoro jer dosta ulja potrosi...zreo je za osvjezavanje
 
B

BAGERISTA

Guest
hvala vam decki ma joj nije to nista posebno kupi malo boje,stavi u kompresor i peglaj..meni je veci izazov otvorit motor i napravit generalnu...a to ce bitt ini mi se uskoro jer dosta ulja potrosi...zreo je za osvjezavanje

Vraga nije ništa,,,pogledaj ga malo bolje.........stroj nema šta,,,,a još kad bude generalna,,,,majka............:prayer::prayer:
 

Najnoviji postovi

Na vrh