• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Uređivanje Tome Vinkovića

behoz

Novi član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
8
Lijep pozdrav!1 Zanima me dali ima netko kakve inf. za ugradnju servo volana na TV732!!
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
A kakve inf. ti trebaju?Inače je na forumu več više puta sve opisano o svim variantama volana na TVu.
 

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
Zna li netko kako skinuti staru boju za toome na djelovima motora i getribe? Al da nije pjeskarenje.Citam da imaju neke tekucine tipa disol ili tako nesto, pa ako je neko radio sa tim da me uputi.
😊
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Ja sam skidao sa desolom boju sa felgi, ide dobro, treba paziti na oči i osobnu zaštitu jer dosta nagriza. Nakon što se namaže i malo odstoji minivašem se ispere. Tako sam ja radio, možda ima tko drukčija iskustva ali meni je tako išlo.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Bile su aluminijske tako da nije bilo tog problema, htio bih probati ono pjeskarenje na vodu, makar mi se to čini da ne ide baš nešto.
 

Etna 23

Član
Tu od
1 Pro 2020
Poruka
32
A nista provati cu sa disom mislim da mi je to naj brza opcija a i najmanje muke 😊
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,462
Nije baš bez muke, treba mazati pa prati i tako dok se ne skine, a i ne znam koliko bi toga trebalo. Možda malo pobrusiti ono gdje je otpala boja i samo prefarbati.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Bilo koja trgovina sa bojama, tražiti skidač boje. Ovisno o kvalieti boje, trenutnom stanju ect... Nema neka mjera koliko će trebati. Ima i do samog skidača, ja sam probao par komada dok nisam našao jedan koji stvarno nagriza. Trenutno nemam pojma ime, trebao bi naći pikslu ako još uvijek imam negdje.

Prvo sa grubim šmirgl papirom tipa 40 - 60 - 80 malo zagrebati dublje u boju, ne treba biti nešto ekstra duboko, ali dovoljno da se naprave brazde, namazati skidač prema uputi i ostaviti da odradi (po meni kada boja nabubri i skidač se osuši, obično 15 - 20 minuta) i onda opaliti miniwashom, mora ići dolje kao nevinost. Naravno preporuka za rukavice, naočale i odjeću dugih rukava i nogavica jer hoće nairitirati kožu ako je osjetljiva kao i bilo koja druga kemikalija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh