• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 904B

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
očito me član matij ne svaća ozbiljno, ja ozbiljan kupac a on nemre ni slike dati... il nema fotoaparata???
 
M

Miško 007

Guest
A ti vec ako se kupuje nešto takvo onda mislim da bolje zetor nego ursus nije velika razlika u cijeni .
Al razlika je ovako...
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
ma za te pare kupim torpedo 90 s prednjom vučom i kabinom i u super stanju, a on je za ovog ursusa stroj
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
A ti vec ako se kupuje nešto takvo onda mislim da bolje zetor nego ursus nije velika razlika u cijeni .
Al razlika je ovako...

Nebi se bas slozio sa tobom! Razlika u cijeni je preeeevelika, jer ljudi nisu realni sto se tice zetora, eto bas neki dan gledam po oglasniku majstor za 7745 98. god trazi 150000 kn, sad ti meni reci jel to normalno, za te pare kupim jaci traktor novijeg godista sa svim prikljucima, pa taj zetor je toliko kosto kad je bio novi!
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
ma za te pare kupim torpedo 90 s prednjom vučom i kabinom i u super stanju, a on je za ovog ursusa stroj

To bi ti bio super izbor, malo trosi, a ima snage, samo jedino pazi sa getribom to im je losija strana!
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
To bi ti bio super izbor, malo trosi, a ima snage, samo jedino pazi sa getribom to im je losija strana!

da to sam cul sam mislim da je to od slučaja do slučaja...ima ga susjed i još ga dao pojačat na pumpi tak da je nekih 95 do 100 ks i sad je strojčina i po, sam zvizdi ko da je s turbom motor, al zanimljivo sa getribom nikaki problema samo teraj ima sad oko 9000 sati
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
da to sam cul sam mislim da je to od slučaja do slučaja...ima ga susjed i još ga dao pojačat na pumpi tak da je nekih 95 do 100 ks i sad je strojčina i po, sam zvizdi ko da je s turbom motor, al zanimljivo sa getribom nikaki problema samo teraj ima sad oko 9000 sati

A znas i sam svaki stroj ide i ide ako ga pazis i odrzavas i ako radis sa optimalnim strojevima za njega!
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
423
Zanima me dal neko prodaje Urusa 904b. Zanima me nesto o tom traktoru. Ako nesto znate napisite. Ako ko prodaje traktor ja bi ga kupio( naravno da je traktor ispravan )
 
M

miki1990

Guest
Isti motor ti je na114 41 i ima oko 115ks.
Dogradi taj turbo i samo mjeri temperaturu ispuha.

Druže treba mi informacija da li je neko već ugrađivo turbo na Ursus 904 i kako se ponašao posle toga da li motor to može da izdrži?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Druže treba mi informacija da li je neko već ugrađivo turbo na Ursus 904 i kako se ponašao posle toga da li motor to može da izdrži?
Odgovor na ovo pitanje buš moral potražiti na drugom mjestu.
Njega tu više nema ;)
 
M

miki1990

Guest
Problem sa lijenim gasom na Ursusu 904

Ljudi zna li ko rješenje za ovaj proble je li moguće ugradit turbo na Ursus 904 i od čega i kako bi seposle toga ponašao da li bi mu stradao motor?:confused:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Promjeniš klpove klipnjaće radilicu usisnu ispušnu granu dodaš turbinu povečaš kubike smanjiš okretaje na pvp i biti će ok .
 
M

miki1990

Guest
Sve te ovo kontam ali ne kontam kako povećaš kubike misliš da mu proširim stubline i na koliko? I kako da smanjim okretaje PVP? Jesi li ti to druže radio već paznaš ili si čuo samo?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sve te ovo kontam ali ne kontam kako povećaš kubike misliš da mu proširim stubline i na koliko? I kako da smanjim okretaje PVP? Jesi li ti to druže radio već paznaš ili si čuo samo?

Povečaš kubike goriva na pvp jer turbo ubaciva više zraka smanjiš okretaje na pvp turbo se vrti 2200 okr a obični 2500 okr da li se isplati neznam nešto slično smo probali na 4712 bio je osjetno jači ja sam poslije imao nekih obaveza vlasnik umro traktor prodan tako da neznam kako je završilo .
 

Najnoviji postovi

Na vrh