• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 904B

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ne moguće je više takav zbor uštimati! Niko neće za tenora iti..
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Ovi današnji inžinjer, da ih sve skupa deneš na hrpu, nemreju taj zvuk uglazbiti :rolfer:

denešni inžinjeri znaju samo jedan zvuk hrskk i sve ode u p.m.
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
imam problem s ursusom 904-b hidraulik mi neće dizat,a kad stisnem gas onda nekek sporo digne,a danas sam mu novu pumpu stavio:mad::mad:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
imam problem s ursusom 904-b hidraulik mi neće dizat,a kad stisnem gas onda nekek sporo digne,a danas sam mu novu pumpu stavio:mad::mad:
Moguče da se ulje gubi negdje na razvodniku,gumice su popucale,ili nema dosta ulje.
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
imam problem s ursusom 904-b hidraulik mi neće dizat,a kad stisnem gas onda nekek sporo digne,a danas sam mu novu pumpu stavio:mad::mad:

prodaj nakaradu
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
motro je full sreden nove pumpe hidraulike sve je sup ima par slika u albumu:D:D

na njima zna volan bit težak? prema ovim slikama kao da traktor ima bar 20 000 radnih sati? Koja je cijena?
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
nema on toliko sati hidraulik mu jesređen motor isto pumpa od volana nova od hidraulike nova instalacija nema se šta više ulagat u njega:supz::supz::supz: cjena je sedam tisuća eura
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
nema on toliko sati hidraulik mu jesređen motor isto pumpa od volana nova od hidraulike nova instalacija nema se šta više ulagat u njega:supz::supz::supz: cjena je sedam tisuća eura

pa spomenuo si negdje prije 6500 eura???
kolko sati ima? Kakve su gume? Može koja slika? Od kud si?
 

matij

Član
Tu od
5 Sij 2011
Poruka
47
motor ima 300 sati generalka mu je rađena prve gume su nove a zadnje su tak-tak:):) ja sam kraj bj sedam mu je fiksna cjena
 

kole

Član
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
148
motor ima 300 sati generalka mu je rađena prve gume su nove a zadnje su tak-tak:):) ja sam kraj bj sedam mu je fiksna cjena

al nedajes slike krijes jih kak zmija noge....
 

Najnoviji postovi

Na vrh