• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus 904B

  • Temu pokrenuo zetor4718
  • Datum prvog posta

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ma zabadav da ima od ferarija motor ... :finga:
Šteta nisam uspio poslikat kako 539 vuče 355 haha raspao se a nema ni 1000 sati poslije generalke .... :D
Lepo za vidit...

onda ga je dobar majstor slagal...:rolfer:jooj jel ti vidiš kaj pišeš:?:
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Ma zabadav da ima od ferarija motor ... :finga:
Šteta nisam uspio poslikat kako 539 vuče 355 haha raspao se a nema ni 1000 sati poslije generalke .... :D
Lepo za vidit...

mrcina pljuješ po ursusima...a ja oral na proljeće s fergićem jedva s jednobrazdnim plugom a frendov stari s malim ursusom vuče dvobrazdnog bez problema...zato nemoj pljuvat ursusa jel je dvaput ak ne i triput bolji od fergića...a i BDW ursus i zetor...isti racku
 
Z

zetor4718

Guest
onda ga je dobar majstor slagal...:rolfer:jooj jel ti vidiš kaj pišeš:?:

u tome i je problem nevidi šta piše a i nezna!

mrcina pljuješ po ursusima...a ja oral na proljeće s fergićem jedva s jednobrazdnim plugom a frendov stari s malim ursusom vuče dvobrazdnog bez problema...zato nemoj pljuvat ursusa jel je dvaput ak ne i triput bolji od fergića...a i BDW ursus i zetor...isti racku

da pljuje a nezna po čemu,i toliko voli imt da 99% poruka ima u temama Zetor i Ursus!
 
M

Mrcina

Guest
onda ga je dobar majstor slagal...:rolfer:jooj jel ti vidiš kaj pišeš:?:

Pa očito ga je dobro slozio kad nema ni kapi ulja po mašini ma ja samo gledam ..
Radio sam ursus matrijal mu je nula los traktor...
 
M

Mrcina

Guest
mrcina pljuješ po ursusima...a ja oral na proljeće s fergićem jedva s jednobrazdnim plugom a frendov stari s malim ursusom vuče dvobrazdnog bez problema...zato nemoj pljuvat ursusa jel je dvaput ak ne i triput bolji od fergića...a i BDW ursus i zetor...isti racku

Ma nek vuče i trobrazdni kad ne valja nabaci ti utega na fergica vuce i on ...
Mali fergic je za sitne pooslove...
Ursus nije bolji od ferga probaj lomiti jednog i drugog i nemoj zaliti vidit ces koji ce te izdat...
Ali neku ljudi su toliko zaluđeni da ne znaju što je pravi traktor ja znam samo da to ursus nije to je živa propast...
Kopija zetora i to losa... jako :rolfer:
 
Z

zetor4718

Guest
Ma nek vuče i trobrazdni kad ne valja nabaci ti utega na fergica vuce i on ...
Mali fergic je za sitne pooslove...
Ursus nije bolji od ferga probaj lomiti jednog i drugog i nemoj zaliti vidit ces koji ce te izdat...
Ali neku ljudi su toliko zaluđeni da ne znaju što je pravi traktor ja znam samo da to ursus nije to je živa propast...
Kopija zetora i to losa... jako :rolfer:

Ursus c-335 nije kopija zetora,a imt je isto loša kopija MF-a.
 
M

Mrcina

Guest
Ursus c-335 nije kopija zetora,a imt je isto loša kopija MF-a.

Imt je losa kopija MF što je je al je jeftin....
Nije vraga Ursus je probao kopirat Zetora al slabo...
Dalje su kopirali Maseya ali ni to nije išlo...
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
Imt je losa kopija MF što je je al je jeftin....
Nije vraga Ursus je probao kopirat Zetora al slabo...
Dalje su kopirali Maseya ali ni to nije išlo...

dobro daj ti sebe poslušaj...tj pročitaj kaj pišeš...jeftini imt-i???daj pogledaj malo oglasnike kak im se cijene kreću...pretjerivaju s cijenama...da sam ja na tvom mjestu prvo bi neke pogledal, a tek onda pisal...:scratch:scratch:scratch:scratch
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
svaki stroj je zaseban, pa tako i gazda , i sve ostalo
ma može biti stroj od boga ako vozač nema sluha i nezna sa njim raditi on će ga dati kvragu i uništiti
ja radim i sa imt i sa ursusom i oboje zadovoljavaju moje potrebe
 
M

Mrcina

Guest
dobro daj ti sebe poslušaj...tj pročitaj kaj pišeš...jeftini imt-i???daj pogledaj malo oglasnike kak im se cijene kreću...pretjerivaju s cijenama...da sam ja na tvom mjestu prvo bi neke pogledal, a tek onda pisal...:scratch:scratch:scratch:scratch

Evo ursusa osta prazan u blatu haha :butthead:




Uploaded with ImageShack.us
 
Z

zetor4718

Guest
Koji ti je to :idea:

to je tvoj brat blizanac koji je isto stalno svima pametovao,ali eto napustio nas je hvala bogu!
a slika ti je stvarno uvjerljiva,tako ja uslikam imt na asfaltu i napišem "evo IMT osta prazan na asfaltu haha" i šta kod vas cijelo selo ide u šumu zajedno ili????????
 
M

Mrcina

Guest
to je tvoj brat blizanac koji je isto stalno svima pametovao,ali eto napustio nas je hvala bogu!
a slika ti je stvarno uvjerljiva,tako ja uslikam imt na asfaltu i napišem "evo IMT osta prazan na asfaltu haha" i šta kod vas cijelo selo ide u šumu zajedno ili????????

A nemam pojma koji je niti me posebno zanima...
Ma to je natjecanje s traktorima nešto kao s autima cros i tako po blatu...
Pa se ukopao...
 
Z

zetor4718

Guest
A nemam pojma koji je niti me posebno zanima...
Ma to je natjecanje s traktorima nešto kao s autima cros i tako po blatu...
Pa se ukopao...

ma to se samo budala može ukopati sa takvim traktorom doduše ja sam ih se nagleda puno.
 
M

Mrcina

Guest
ma to se samo budala može ukopati sa takvim traktorom doduše ja sam ih se nagleda puno.

Nije budala nemoze proci zapao je imam još fotki ali ne da mi se stavljat vulki su ga van s LKT... :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Nije budala nemoze proci zapao je imam još fotki ali ne da mi se stavljat vulki su ga van s LKT... :)

jooj pa onaj case stx ostane u blatu prazan pa ga dva buldožera vuku van a kamli mali traktor siguran sam bil da češ napisat kak je imt 533 prešel poslje onog ursus-a...hahahaha:finga:
 
M

Mrcina

Guest
jooj pa onaj case stx ostane u blatu prazan pa ga dva buldožera vuku van a kamli mali traktor siguran sam bil da češ napisat kak je imt 533 prešel poslje onog ursus-a...hahahaha:finga:

Nije imt tu ni bilo ma meni to bedasto bolje da delaju kaka drva ili šta nego se djeca igraju u blatu... :partyman:
 

hrvoje01

Aktivni član
Tu od
7 Pro 2010
Poruka
1,370
A nemam pojma koji je niti me posebno zanima...
Ma to je natjecanje s traktorima nešto kao s autima cros i tako po blatu...
Pa se ukopao...

baš ste bolesni pa nisu traktori napravljeni za utrke
 

Najnoviji postovi

Na vrh